Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    На моето 3790Т си ми говори на камерите, но забелязах, че не на всички, а някой само по веднъж и ако продължавам да съм с превишена не писка. Интересното е, че много от точките изобщо ги пропуска въпреки, че вече съм го пробвал с незнам си колко версии (готов файл, моя компилация, с промяна на превишението и тн.)

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Незнам какво стана, но от 1 час се мъча да тръгне файла на 3790Т и нищо не става освен да ми показва картинки - няма звук (преди имаше на места), няма и пибиткане след като си направих нов файл без гласовете, абе нищо др. освен картинките. ХЕЛП плийс

      Поправка: след 100 проби от детелината на околовръстното на Ст. Загора до кръговото при Тракия (защото там има по-голяма сбирка от точки), установих, че предупрежденията работят само в обратна посока т.е. от кръговото до Ст. Загора. Като дадох на обратно Каката всичко си каза.
      Последно редактирано от apetrov; 22-07-10, 16:36.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Ако е възможно качете компилирана последната версия (.gpi) която е без звук.

        Искам само да ми пиука без да ми говори.
        Това с говора е много досадно.

        Бях попаднал преди време на една такава но е стара вече повече от година.


        Благодаря

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от apetrov Преглед на мнение
          На моето 3790Т си ми говори на камерите, но забелязах, че не на всички, а някой само по веднъж и ако продължавам да съм с превишена не писка. Интересното е, че много от точките изобщо ги пропуска въпреки, че вече съм го пробвал с незнам си колко версии (готов файл, моя компилация, с промяна на превишението и тн.)
          Здравей качи си тази версия.
          Предполагам че няма да имаш проблем с нея.
          Качвам и GPX файловете ако случайно не ти харесат звуковите известявания да си ги смениш.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Евала , Насе, файлчето ме кефи
            ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
              Здравей качи си тази версия.
              Предполагам че няма да имаш проблем с нея.
              Качвам и GPX файловете ако случайно не ти харесат звуковите известявания да си ги смениш.
              Не става. Опитвам маршрута Ст. Загора-Тракия и единствено ми каза за засадата на края на града, а двете камери по пътя - нищо. В обратната посока всичко си е нормално. Явно аз имам някакъв проблем, но не разбирам какъв - в едната посока е ОК, в обратната СЪКС.
              Последно редактирано от apetrov; 22-07-10, 18:38.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                здр съшия проблем го има в посока софия след ботевград при тунелите в едната посока писука в другата не писука :П че има камери във втория тунел :П

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от apetrov Преглед на мнение
                  На моето 3790Т си ми говори на камерите, но забелязах, че не на всички, а някой само по веднъж и ако продължавам да съм с превишена не писка. Интересното е, че много от точките изобщо ги пропуска въпреки, че вече съм го пробвал с незнам си колко версии (готов файл, моя компилация, с промяна на превишението и тн.)
                  Трябва да отидеш в управлението на POI точките и да му зададеш непрекъснато (а не еднократно) предупреждение. Тогава този проблем се оправя. Но - относно камерите - не може да ги открива, в момента в който камерите са с вграден wav (говор с глас). За момента - и те трябва да се направят само с гарминското предупреждение чрез пиукане. Има и още едно - разумно е да се премахнат оригиналните гарминовски (Циклоп) POI точки. Още повече, че те за България нямат никакъв смисъл. Най-лесно това става, като преименуваш разширението на всяка един такъф файл (например този за Нидерландия и другите подобни) с каквото си искаш. Просто да бъдат други три букви, различни от оригиналното разширение. Това ги дезактивира, а в същото време, когато си поискаш - може да ги пуснеш, като им възстановиш оригиналното разширение. Тогава остават само твоите потребителски POI точки. В противен случай е малко объркано активирането и дезактивирането на твоите потребителски точки... Явно е някакво малко бъгче там!!
                  Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                  Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Само файла полиция ли трябва да се сложи в POI или и другите три? И ако трябва и тях да качвам, къде?
                    Става въпрос за каченото от Наско.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от kimba1 Преглед на мнение
                      Само файла полиция ли трябва да се сложи в POI или и другите три? И ако трябва и тях да качвам, къде?
                      Става въпрос за каченото от Наско.
                      Качи си bg speedcams v.058 от колегата Gadev.
                      Тез ги качих за проба на колегата от предния пост.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Направено ми е на постоянно предупреждение. Извинявам се, но проблема не е във файла, а явно е от ГПС-а ми, защото пробвах само с World_Speedcams_July (нали има някои от българските камери) и пак е същото. Единствения файл, който си оставям в ПОИ папката е този, другите са ми на харда. Незнам днес навъртяф 700км в България и това е - ЗАСАДИ говори на които си иска, а на гореспоменатите камери до летището на Ст. Загора и разклона за Маджерито (тъй като минах два пъти от там в двете посоки) както казах - само наобратно говори.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          BG_interesni_poi.rar

                          Това файлче е направено от тук :
                          http://www.poiplaza.com/index.php?p=...0&lpg=&d=&pg=1

                          Тук-там има малко разминаване и непълност, ... но пак е нещо
                          ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от emil5rov Преглед на мнение
                            [ATTACH]231317[/ATTACH]

                            Това файлче е направено от тук :
                            http://www.poiplaza.com/index.php?p=...0&lpg=&d=&pg=1

                            Тук-там има малко разминаване и непълност, ... но пак е нещо

                            Приятел има цял подфорум за тези пой точки.
                            http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=216

                            Тук е само за спийд камерите.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              На Малиново камерата е на 60 км/ч а не на 50 както е заложено !!!

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от b_panchev Преглед на мнение
                                На Малиново камерата е на 60 км/ч а не на 50 както е заложено !!!
                                ок
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X