Обява

Свий

тест

тестово съобщение.
Вижте повече
Вижте по-малко

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Има или няма стойност, съобщението се изисква по закон.
    Разбира се, но създателите на софтуера трябва да прецизират работата си. Не може да не знаят за съществуващия проблем!
    Ако не им пука, трябва някой да им обърне внимание. Аз не мога, защото съм прост потърпевш.

Когато човек нe чувства привързаност, той е постигнал освобождение!

Lancia Delta HF Integrale Evolucione

Коментар

• Здравейте!
      Извинявам се, ако е коментирано вече, но при мен проблема го има от днес. Не мога да си отворя форума на телефона, както и не мога да вляза в офнюз за да видя новини. Проблема е, че няма как да се съглася с правилата за поверителност. На настолния ми лап-топ с Уин ХР, бутоните си ги има ясно (бутона за приемане, имам предвид), но на телефона ми излиза съобщение, което нито мога да скролирам докрай, нито се вижда какъвто и да е бутон за съгласяване. Прилагам и скрийншот. Телефона ми е iPhone SE, доста старичък с iOS 10.3. Пробвах и със стандартния браузер Сафари, пробвах и с Хром. Проблемът е от днес. Моля, за съдействие!

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-2057.jpg
Прегледи:199
Размер:147.9 КБ
ID:6656865

Коментар

• BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        Същия хой е и при мен, от вчера или от онзи ден аз поне успявам да затворя тази гадост

• Пробва ли да завъртиш телефона на 90°? Понякога и при мен се е получавло така(с други страници) и след завъртане на 90° мога да скролирам.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

Коментар

• Аз пак да пиша за това, че не мога да премина към следваща страница. Бутоните 1, 2, 3, 4 и т.н. не реагират и по този начин мога да чета само страницата която се отвори , но не и следващата. Нито пък предишната!
        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
        Стефан Арзатов

Коментар

• sabin
          sabin коментира
          Редактиране на коментар
          Пробвах на Chrom и Firefox, работи нормално и на двете.
          Изчисти си кеша на форума.

• Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
        Пробва ли да завъртиш телефона на 90°? Понякога и при мен се е получавло така(с други страници) и след завъртане на 90° мога да скролирам.
        Не става. Както и да го въртя. Просто бутона за приемане е извън рамката. Надявам се да го оправят.

Коментар

• Как да се свържа с модератор с молба да "залепи" тази тема: ХАРД ЕНДУРО ТЪРГОВИЩЕ
          до 31.10.2020 г.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

"Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

Коментар

• Чавдар (V93)
            Чавдар (V93) коментира
            Редактиране на коментар
            Свърза се

• s_s1
            s_s1 коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря!

• Загуби ми се една тема, която бях пуснал в "Корозия, обработка, боядисване, защита и купета" за обработване на купе отдолу. Дори имах нотификация за съобщение в нея, която води до никъде.

Коментар

• Някакво развитие по моя въпрос? Или да сменям телефона? Както писах нещо е променено около 14.10 и проблема е оттогава. Нито форума, нито офнюз мога да отворя.
          Замислям се, какъв е смисъла от тази тема...

Коментар

• sabin
            sabin коментира
            Редактиране на коментар
            В офнюс като се натисне иконата за опции, правоъгулник със стрелка нагоре, и изберете request desktop site всичко става малко и може да се натисне приемам, но на форума не става
            Ще предложа на колегата един стар 5s, който извадих и сетъпнах за да тествам проблема ви за да може да го тества и оправи.

• Двигателист
            Двигателист коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря за отговора!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,066 в 15:57 на 11-07-20.

Зареждам...
        X