Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свързване на ПВ

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

От: Свързване на ПВ

Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
    По принцип може да стане , даже може да се прекъсва и фазата и нулата ( при занулен с трети кабел мотор - естествено ) . Комутирания ток на трифазния трябва да е равен , или по-голям от този на монофазния ! На снимката не се вижда този колко ампера , или киловата мотор управлява .
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2019-09-18_124724.jpg
Прегледи:1
Размер:202.2 КБ
ID:5821480Натиснете снимката за да я уголемите

Име:temp2.jpg
Прегледи:2
Размер:97.3 КБ
ID:5821481Натиснете снимката за да я уголемите

Име:temp0.jpg
Размер:71.1 КБ
ID:5821482Натиснете снимката за да я уголемите

Име:temp1.jpg
Размер:88.3 КБ
ID:5821483
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

Коментар

Да не те отчайвам, ама монофазен над 2.2к.в. за компресор не е надеждно. Пробвано лично с 3к.в. 3000об/мин Български. Изкара година и то от време на време ползване на компресора и му проби пусковата намотка. Пренавиха ми го на трифазен и сега пее. Та изчисти въпроса и тогава направи покупката

Коментар

Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        Да не те отчайвам, ама монофазен над 2.2к.в. за компресор не е надеждно. Пробвано лично с 3к.в. 3000об/мин Български. Изкара година и то от време на време ползване на компресора и му проби пусковата намотка. Пренавиха ми го на трифазен и сега пее. Та изчисти въпроса и тогава направи покупката
        Ами тоя го има същия със 2.2 ,2880 оборота монофазен заводски,надявам се да държи с такъв...,нямам трифазен ток инак лесно решението.
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

Коментар

Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
          Ами тоя го има същия със 2.2 ,2880 оборота монофазен заводски,надявам се да държи с такъв...,нямам трифазен ток инак лесно решението.
          Мдаа, пустия трифазен...
          Взимай най-големия възможен монофазен с най-дългата гаранция и да видим как ще се случи всичко

Коментар

Аз съм с 3.2 киловата монофазен ,и върти къде по тежка механика от компресор ,работи вече около 10 години,купих го нов Бг производство.Пуска му е ужасно тежък,върти яко ,до развъртане на макс обороти,минават около 20 секунди,през това време ми гаснат лампите.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 г.
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

Коментар

Колеги , козата си сака пръч.
              С един въпрос и два три отговора във форум няма да получите магистратура по електротехника.

Така че , снабдете се с добър приятел електричар и го обгрижвайте.
              Редовно .
              (B.W. агнешко не ям).

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,385 в 21:28 на 18-02-20.

Зареждам...
              X