Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• За унификация обаче също ще им трябват много пари, освен и време, и останалите научно-технически ресурси. А деньги нет
    Както е посочено и в статията - за унификация им трябва просто държавата да спре да хрантути един билюк КБ, ОКБ, ИКБ и прочее свързани с тях структури. И ще останат страшно много деньги да бъдат похарчени в смислени проекти, а не да плащат заплатите на клатикурци.

Само се замисли - 5 комплекса сухопътни МБР (плюс два в разработка) и за капак още 4 флотски. Общо 11. Яко, а?

И дават пример с ВДВ, как възможната унификация може да бъде постигната и на практика, днес, в рамките на ВС на РФ.
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• DBRS
      DBRS коментира
      Редактиране на коментар
      Ц ц ц, защо така забравил - путкинвсехпереибал...

• Самодържец
      Самодържец коментира
      Редактиране на коментар
      Ми никак не толко просто. Помисли си на нашата държава толкова ли й е просто да отреже някоя бизнес групировка дето има 20-30хил. служители. Е не е, щото групировката се е превърнала в социален фактор.
      Сравненията с щатите не са съвсем уместни, просто защото при тях никога тези неща не са стояли в такъв мащаб, както при руснаците. Не че ги няма и не, че и там някои концерни криво-ляво не се подпират от държавната машина, че много гърла има, а и многомилионни интереси.

• Няма какво да се каже, самата снимка говори сама по себе си!

За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

Коментар

• Alexr
      Alexr коментира
      Редактиране на коментар
      Ниво. Общо ниво на държавата и нацията. Жалко. Помня как един много възрастен и уважаван човек ми направи забележка с думите "Никой няма да те приеме сериозно ако пишеш с правописни грешки."

• За съжаление пилотът е загинал https://segabg.com/hot/category-bulg...hoto-za-pilota
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

Коментар

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 09:48 на 20-03-21.

Зареждам...
    X