Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Пляс, пляс педалите!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: "Пляс, пляс педалите!"

    Volk, какво са те награбили?
    Ама и ти! "Пляс, пляс педалите". Бива ли така?! Къде-къде по-добре беше "Шляп, шляп лесбийките". Пробвай нещо...
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #62
      От: "Пляс, пляс педалите!"

      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
      Ако искаш го прати на себе си, важен е жеста.
      ...и, пак се вихриш в дискриминационни среди, Danika, дори и да е ляво ориентирана колежка, не е в м.р., а ти си знаеш на твоето, Ако и тя да изработи приза за Гоблин.
      Каза уиски на пост, до тук има един-условието актуално ли е или вече не?Аз и да пиша, ще съм в корупционна схема, за другите как?

      п.п.Danika, извинения за сравнението.
      Ако ще се раздава виски искам джак. На кого да пратя адрес?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #63
        От: "Пляс, пляс педалите!"

        Волк, на твоята маса и с пари не можеш ме докара. Виж с Тони - с него си имаме предвидена запивка като се прибера. Не се безпокой, няма да е с твоето уиски, пиене приемам само от хора с които бих пил.

        Имай доблестта да си преглътнеш излагацията, както имаш смелостта да раздаваш акъл, да правиш заключения от чуждо име, и да пускаш теми капани на ниво дребен хитрец. Едното трябва да върви с другото.

        За знаенето на мястото - разбирам че ти е кофти да усещаш почвата да се рони под краката ти, както и че часът е късен, но не се самозабравяй. Сам си каза че считаш форума за кръчма, човек сам си решава къде как да се държи и как да се излага, но недей да се оливаш съвсем. Не че разчитам много на последното, за целта човек трябва да има поне някакво чувство за реалност, но съм длъжен да те помоля.
        Последно редактирано от Goblin; 12-07-10, 06:41.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #64
          От: "Пляс, пляс педалите!"

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Къде-къде по-добре беше "Шляп, шляп лесбийките".
          ... само в съвременното немско кино. Повярвай.

          Коментар


          • #65
            От: "Пляс, пляс педалите!"

            Абе, друго си е. В мъжка компания да говориш за педали...Ще има засегнати разбира се...
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #66
              От: "Пляс, пляс педалите!"

              Volk, това много ще ти ходи в подписа .


              пп имаш и силни теми, ама тая не е сред тях .

              Коментар


              • #67
                От: "Пляс, пляс педалите!"

                Вълчо,ако даваш по стъкло за Гоблин - давай едно и заради мен.Аз съм в клуба на Даника.
                Така както нашите модератори ни делят на проблемни и не-,така и ние харесваме някои от тях повече,други по-малко.Човекът си гледа работата наистина както трябва.Вярно,има нисък праг на търпимост към простотиите,за разлика от Ясен,например - той преди да ритне някоя тема към коша или да й удари ключа е в състояние да изтърпи неща,дето и аз трудно ги изтърпявам.
                Но да се върнем в темата.Въпросът,който си повдигнал,нито е шега,нито е явление,което може да се пренебрегне.Тъй като за разлика от бай Тошово време не можем да викаме "Такова жовотно нема",явно трябва да се опитаме да живеем / и да РАБОТИМ/ заедно с хора с нестандартна сексуална ориентация.Та отговарям на въпроса така : ако човекът е кадърен и ориентацията му не пречи на работата,ако има търпимост от страна на хората с които работи,ако не натрапва на останалите,че е по-различен от тях - не виждам основателна причина да не работиш с него.Ако има такава,посочи я.
                Без лоши чувства.
                Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                имат право да гласуват на избори.

                Коментар


                • #68
                  От: "Пляс, пляс педалите!"

                  Аз пък си мислех, че съм по-радикален от Гоблин, ...

                  А за ориентацията и преченето на работата - що ли се сещам за една колежка, която със съвсем нормалната си ориентация правеше колегите си безполезни, ...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X