Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

    Започвам тази тема, защото обещах и защото съм далеч от мисълта, че общопознатите "наука", "история", "религия" и "философия" са открили "Топлата вода"...! Тук ще публикувам матеряли (както надявам се и вие), които дават алтернативна гледна точка по много въпроси, за които "признатите корифеи" в определени области говорят много малко (дезинформират) или откровенно мълчат..!!! Предпочитам да поствам "на час по лъжичка", за да имате време да четете и за да се получи дискусия (надявам се градивна).. Започвам с физиката и историята, които познаваме от учебниците... Защо в тях няма и думичка за това:UFO-Iliuminati.doc

    П.П. Разполагам с цензурирано копие на прикачения документ - без илюстрациите... Ако напишете в гугъл обаче имената на устройствата, които ви интересуват, ще видите доста интересни снимки (Бай Гугъл много трудно се филтрира)...!!! Ако Администраторите решат, че мястото на темата е другаде, моля да я преместят...
    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 29-05-10, 11:56.

  • #2
    От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

    Ако си мислите, че това горе е научна фантастика - плод на болна фантазия, хвърлете едно око тук: http://www.youtube.com/watch?v=0lyJK...eature=related

    Коментар


    • #3
      От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

      Леле! Ний се чудим дали на Луната са ходили, а те чак на Марс били!
      ...
      Какво става наистина на Луната? Мненията между американските учени-дисиденти са,
      че там има дихаема атмосфера, питейна вода, лека растителност и много кратерни
      езера, пълни може би с риба и годни за водни ски. Много контактьори, били на Луната,
      твърдят, че може да се диша без скафандър, може да се ходи бос и да се пече на плаж...
      ...
      Най-вече, че на Луната не
      трябва да се носи ... скафандър, даже и дрехи.Те били заведени да отпочинат малко в
      голямата тайна правителствена база в кратера Циолковски може би. Там на кратерното
      езеро покарали най-незабравимите водни ски в живота си.
      На любителския филм всички астронавти били облечени с бански костюми, духал
      приятен ветрец. Никъде не се виждали дихателни маски. Водните ски били теглени с
      въже от обикновен земен катер, с обикновено изглеждащ бензинов двигател - всичко
      показвало като че ли филма бил направен на Земята. Единствено когато камерата се
      отклонила към брега, станало ясно, че това са скалистите брегове на гигантски лунен
      метеоритен кратер, пълен с вода (Максуел, 93).
      п.с. чак антивирусната ми изфилтрира трафика, като чу за илюминатите, вероятно задкулисно са вградили нещо и в нея, разочарован съм, да не почвам с антиреклама!... Дайте съвети как да чета!
      Последно редактирано от Rabin; 29-05-10, 14:01.

      Коментар


      • #4
        От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

        По интересното в случая е не дали са ходили до Марс или където и да е, а за извършения технологичен скок (голяма част от описаните технологии са защитени и в нашето патентно ведомство на бул Г. М. Димитров в София - факт който може да се провери от всеки)... Само трийсетина години по-рано братя Райт едва са подкарали що годе управляемо един примитивен планер направен от плат, въжета и летви... Около 35 години по-късно вече говорим за концепции основаващи се на физиката на торсионните полета..?!! Как става този номер..?!! От къде идва това познание..?!! Или ако не идва от никъде, какво е реалното ниво на познание на нашата цивилизация и защо ни държат в "каменната ера"..?!!! Може би тук е мястото да намесим и Никола Тесла в нашия разговор... Възможно ли е толкова спонтанно и коренно революционно (нямащо нищо общо с всичко до момента) възникване на идеи и концепции..?!! Ако имате нужда от още малко теми за размисъл, ето ви един прост факт: - Двигателя на Месершмит 109 (1941 г.) е с пълна инжекция! Ауди първи в света въвеждат моноинжекциона в масова експлоатация през 1985 г. ...?!! Що така..?!!!

        Коментар


        • #5
          От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

          Някой пак бърка за какво служат патентите.

          Коментар


          • #6
            От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

            Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
            Леле! Ний се чудим дали на Луната са ходили, а те чак на Марс били!


            п.с. чак антивирусната ми изфилтрира трафика, като чу за илюминатите, вероятно задкулисно са вградили нещо и в нея, разочарован съм, да не почвам с антиреклама!... Дайте съвети как да чета!
            Нека коментираме следващите глави на тази книга, където тя е доста по-конкретна и научно издържана... В интерес на истината и на мен ми дойде в повече горецитираната история, но в същото време има доста снимки на Луната, правени във водещи обсерватории, на които се виждат облаци..?!! Нещо повече! Учените официално доказаха, че на лунните полюси съществуват ледени шапки! Как е възможно да има лед без да има вода и може ли да има вода, без да има атмосфера, при положение, че през продължаващия 14 денонощия лунен ден температурата достига + 120 градуса по целзий, а през 14 "дневната" лунна нощ падат до -130 градуса, тоест би трябвало да съществува кръговрат на водата...?!

            Коментар


            • #7
              От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

              За какво служат патентите..?!! И това ли е правилния въпрос..?!!

              Коментар


              • #8
                От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

                E дай някоя снимка от "водеща обсерватория"...

                Коментар


                • #9
                  От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

                  http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...Oszx-QbP_9m_Dg

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

                    Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                    За какво служат патентите..?!! И това ли е правилния въпрос..?!!
                    Ами необходим въпрос е. Патентите нямат общо с науката или инженерството, те са правен инструмент. Можеш да патентоваш всичко, без да е задължително да работи. Само плати на касата.

                    Атмосферни явления се наблюдават (с повече старание) около всички небесни тела наоколо, най-малкото слънчевият вятър се завихря около тях. Въпрос на спектър на снимката и последваща обработка е да ти се привидят и тропически циклони. Водни точно пари около Луната не знам някой да е видял в спектрите.

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

                      Според тях
                      това е първата земна летяща чиния, успяла да извърши полет до съседна звездна
                      система. Тя отпътува от Германия през април 1945 г. на своята епохална междузвездна
                      одисея, и пристига в системата на Алдебаран през 1965 г. Тя прелита за 20 земни
                      календарни години разстоянието от 68 светлинни години между Слънцето и тази звезда,
                      летейки три пъти по-бързо от скоростта на светлината.
                      ... и най-вече за героичния полет до планетата Марс през април 1945 г. На летящата
                      чиния-дреднаут с мистериозното име Haunebu-3, пилотирана от смесен германо-японски
                      екипаж. Въпреки появилите се тежки повреди, тя успява да се добере до Червената
                      планета през януари 1946 г. При аварийното кацане по корем двигателите се разбиват
                      непоправимо, но екипажът остава невредим (ТХГ, 1991).
                      Тука ми възниква култовия въпрос след като са се разбили двигателите на Марс, как се е върнал екипажа даже и невредим ...

                      Кърти мифки. Това още на първите 2-3 страници.
                      Последно редактирано от Радослав Райчев; 29-05-10, 15:32.
                      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                      Коментар


                      • #12
                        От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

                        Колега знам, че патентите са правен инструмент и, че можеш да патентоваш всичко, ако имаш пари... Въпросът е не защо, някой през 1934 година е патентовал революционна система за задвижване (многократно доказана, че практически работи в последствие), а как е стигнал до подобни изводи, при положение, че ДВГ по това време все още си е бил "допотопна гъзария" и все още е властвала парата, и ако не е стигнал сам до тези изводи от кого е преписал...?!!!

                        Знам, че си химик по образование (така ми е останало в главата, в следствие на твой пост някъде) и това което си написал: "Атмосферни явления се наблюдават (с повече старание) около всички небесни тела наоколо, най-малкото слънчевият вятър се завихря около тях. Въпрос на спектър на снимката и последваща обработка е да ти се привидят и тропически циклони. Водни точно пари около Луната не знам някой да е видял в спектрите", меко казано те излага... Какво искаш да ми кажеш, че на Луната важат други физични закони и водата там има само едно агрегатно състояние, въпреки промените в околната среда ли...?!

                        Коментар


                        • #13
                          От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

                          Колега това което наистина "кърти мивки" е по-надолу...!!! Знаех, че началото ще предизвика такива реакции (то и у мен бяха такива), но нямаше да е честно да редактирам текста... Имайте волята да продължите до момента в който няма да можете да спрете да четете... Струва си, а нека да коментираме след това...

                          Коментар


                          • #14
                            От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

                            Ето един патент за телепортация на хора Интересна е постановката как всъщност го е открил, осъзнал и патентовал човека. Дава отговор и за нагласата на тези хора ;-)
                            http://appft1.uspto.gov/netacgi/nph-...DN/20060071122
                            Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: "Алтернативна реалност" и има ли тя почва у нас...?!

                              Ъ? Кое точно ме излага?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X