Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Мъж кара ЗИЛ. Спира го един полицай и казва:
    - Карате със скорост от 140 км/час.
    Мъжът излезнал от камиона, извадил ключовете и казал на полицая:
    - Хайде, вие ускорение до 100 км/час и ще ви платя глобата тройно.
    Последно редактирано от Alexfield; 13-02-14, 20:07.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Вицове

      Преди жените готвеха, като Мама, а сега пият, като Тате!?
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Вицове

        Един тип влиза в ресторант и сяда. Келнерът идва до него с менюто. Клиентът казва:
        - Няма нужда от меню. Донесете ми една лъжица и една вилица и това е.
        Келнерът се учудил, но му донесъл. Клиентът ги помирисал и казал:
        - Така... За първо имаме супа от пиле и таратор - за мене таратор, а за второ имаме... пържола и гювеч. Бих искал гювеч.
        Келнерът страшно много се учудил, защото онзи познал всичко много точно.
        На другия ден отново дошъл този клиент и ситуацията се повторила...
        На третия ден, келнерът помолил готвачките да измият приборите много добре, но и този път клиента познал какво има за обяд.
        На келнера всичко това страшно му писнало и на четвъртия ден отишъл при готвачката и я помолил да си завре един комплект прибори в онази си работа. След това подали този комплект на редовния клиент.
        Онзи ги мирисал малко по-дълго от обикновеното и казал:
        - Значи, телешка супа и мусака, и да поздравиш Мария готвачката от мене, не знаех че работи тука.
        SUZUKI VITARA V6
        HONDA CBR 919RR
        MERCEDES ML
        MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

        Коментар


        • От: Вицове

          Човек се обажда в полицията: - Ало, полицията ли е? -Да. -Обажда се Иван Иванов.На съседа ми Петър Петров му докараха дърва пълни с дрога! -Добре, ще изпратим екип да провери сигнала. Иван звъни на Петър: -Ало, Пешо? -Да. -Ей сега ще дойдат едни момчета да ти нацепят дървата! -Какви момчета бе?!? -Тези, дето миналия месец ми изкопаха лозето да търсят оръжия!
          луд умора няма!!!

          Коментар


          • От: Вицове

            Офицер от отдела за борба с наркотиците отива в една ферма и иска да провери района за растения, от които може да се правят наркотици. Фермерът казва:
            - Няма проблем, сър, само не ходете в ей онова поле...
            Офицерът избухва:
            - Мистър, аз представлявам щатската власт! - гордо вади значката от джоба си. - Виждате ли тази значка?! Тази значка ми дава право да ходя където пожелая, за да си свърша работата! Без повече обяснения!
            - Окей, сър, - съгласява се фемерът - Можете да ходите, където си поискате,
            След пет минути фермерът вижда, че офицерът бяга с пълни сили, а след него - разярен бик. Фермерът притичва след тях, крещейки:
            - Значката! Покажи му шибаната си значка!
            SUZUKI VITARA V6
            HONDA CBR 919RR
            MERCEDES ML
            MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

            Коментар


            • От: Вицове

              Рангел се буди след едногодишна кома. До леглото седи обляната в сълзи Мара, която и за миг не изоставила съпруга си по време на комата! Той й хванал ръката и започнал:
              - Маро, помниш ли как едно време, като загубих всичките си пари на покер и всички ми се смяха, ти бе до мен?
              - Помня, скъпи!
              - А, помниш ли как, когато катастрофирахме и един месец бях на легло, ти пак бе до мен?
              - Помня, любими!
              - А, помниш ли как, като започнах частен бизнес и после фалирах, ти пак бе до мен?
              - Помня, Рангeле!
              - И сега, като 1 година бях в кома, ти пак си до мен...
              - Да, скъпи.
              - Знаеш ли какво си мисля, Маро..Мара умилена:
              - Какво, любов моя?
              - Aми, страшен карък ми носиш ма Маро!
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • От: Вицове

                Катаджия спира един ТИР, а в кабината при шофьора седи една маймунка.
                -Какво прави тази маймунка с теб?!? – попитал катаджията.
                -Ами-и-и-и....прави ми м*нети. – отговорил тираджията. Ударил един шамар
                на маймунката зад врата и тя започнала да прави каквото може и трябва.
                -Брее-е-ей, наистина! – учудил се катаджията.
                -Искаш ли и ти да пробваш?!? – услужливо попитал шофьорът.
                -Не, не, не...много силно удряш зад врата! – уплашено отговорил катаджията.
                Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                "Mud Angels" Stara Zagora

                Коментар


                • От: Вицове

                  Този виц съм го копирал от бар наздраве ,дано колегата (дето го е постнал) да не се сърди



                  Съд. Гошо съди голема сладкарска фирма за нанесени телесни повреди, що техен камьон ги блъснал на едно кръстовище.
                  Фирмата се представлява от нахакан адвокат, и он рипа:
                  - Господине, верно ли а, че сте казале на старшината, дека е дошъл на местопроишествието, че сте добре и нищо Ви нема?
                  Гошо почва.
                  - Значи тоа фтрорник я качих Цецка да а водим на пръч...
                  - Ква Цецка бе? - прекъсва го адвоката - Отговарай точно кво питам.
                  - Така де, значи Цецка ми е най-добрата коза, сеамска, с вити роги. Абе коза един път...
                  - Стига с таа коза бе! Казал ли си на полицая, че си добре или не?
                  - Начи товарим аз Цецка...
                  Адвоката па го прекъсва и се обръща към съдята:
                  - Господин Съдя, опитвам се да докажа, че на ищецо му не е имало нищо, а сеа съди клиенто ми, че уж имало. Тава е опит за измама.
                  Съдята зело да му дотега, ма му и станало интересно що оня се Цецка та Цецка. Обрънал се къде Гошо и му рекъл да продължи.
                  - Та натоварил съм Цецка и леко - полека тръгнааме. Спирам на расклона, гледам налево, гледам надесно....и като ме изющи тоа шашкънин с камьоно - направо ма прекина.
                  Като са освесих манко - я съм у канафката и ме боли сичко, а кво ме не боли изтръпнало и го не усещам - дече ли не е мое. Не моем да мръднем ич.
                  Цецка отфръкнала през улицата у другата канафка. Не моем да а видим, само а чуам къ мъца жално. Да ти скине сръцето. Ич не беше добре. Сигурен бех, че нема да а бъде.
                  У тоа момент, гледам спира полицаю и слаза от колата.
                  Он пръво чу Цецка...отиде, намери я...виде ква а работата...извади пищова и я гръмна да са не мъчи.
                  Рипна после веднъга, иде къде мене, пищова още му дими у ръката и вика:
                  - А ти кък си? Добре ли си?
                  Да му е*ем макята гусин Съдя, ти да беше - къ би отговорил на тоа въпрос?
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    По времето на соц-а на строеж на панелка минава шеф и гледа един виетнамец седи и пуши.
                    - Кво праиш бе?
                    - Пуси
                    - Що не си преместил гредата?
                    - Теска
                    Шефа наредил да викне още един виетнамец и да я преместят. След малко минава пак и гледа двамата виетнамци седят и пушат.
                    - Кво правите бе?
                    - Пуси
                    - Що не махнахте гредата?
                    - Теска.
                    Наредил им да се съберат група виетнамци и да я преместят. След още известно време минава и гледа група виетнамци седят и пушат.
                    - Кво правите бе?
                    - Пуси
                    - Що не преместихте гредата?
                    - Къса

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Описание на Голфа в Уикипедия:
                      http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%...%D0%BB%D1%84_2

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        По имената на овцете в стадото може да се определи кои моми в селото не са пуснали на овчаря.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Жена се обажда по телефона на мъжа си на 14 февруари и истерично крещи:
                          - Къде си по дяволите?
                          - Успокой се, скъпа – отговаря мъжът й - нали си спомняш онзи магазин на центъра, в който си хареса диамантения пръстен?
                          Жената се успокоява и с променен весел глас отговаря:
                          - Да, миличко, спомням си го.
                          - Еми, аз съм в кръчмата отсреща и празнуваме Трифон Зарезан на вино с колегите.

                          Мъж разглежда петдесетолевка срещу слънцето, за да се увери, че не е фалшива. До него спира полицейска кола и шофьорът пътен полицай пита:
                          - С кола ли сте?
                          - Не.
                          - Колко жалко!

                          14 февруари, вечерта. Лежат баба Мара и дядо Иван на леглото и баба Мара нежно му шепти:
                          -Кажи ми Иване:,,Марийкее!! Искам те много!!!
                          Дядо Иван:
                          -Марийкеее, искам те много!!!
                          -Иване бре… кажи ми: ,,Марийкее, без тебе не мога да живея!!!
                          Дядо Иван:
                          - Марийкеее, хич не мога без тебе да живея!!!
                          -Их, бре Иване, колко си романтичен…. хайде сега, кажи ми нещо от сърце…
                          -Марооо, лягай, мамка ти да а е*а улава и спри да приказваш глупости!!!
                          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Остров Лесбос е остров в североизточната част на Е-гейско море.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              В детските градини в Русия, след ваксинация децата не изхвърлят памука със спирт, защото мирише на татко.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от vpdyankov Преглед на мнение
                                Описание на Голфа в Уикипедия:
                                http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%...%D0%BB%D1%84_2
                                хахаха уникално!!!

                                "Голф 2 е аристократичен модел на шведската фирма Ауди (или Алуди, както някои провинциални девойки го произнасят), първоначално създаден да докаже или отхвърли Специалната Теория на Относителноста на Айнщайн или с други думи - да провери дали е възможно телата да се движат със скорост, по-голяма от тази на светлината.
                                Съществуват и други мнения - например според известния учен-дисидент Александър Бойчев, Голф 2, не е автомобил, а е истинско социално явление (също като Дявола).
                                Среща се предимно в провинцията и обратното. " и т.н.

                                За Голф 3
                                http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%...%D0%BB%D1%84_3

                                и Голф 4
                                http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%...%D0%BB%D1%84_4
                                Последно редактирано от ivied; 14-02-14, 11:14.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X