Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения



  • След 45 минутен разговор по телефона мъж прави забележка на жена си:
    - Какви са тия разговори, ма? Кажи-речи час!
    - К`во искаш, бе! Беше грешка!
    Денят, в който човек спре да учи, започва да умира.

    Коментар


    • Митничар се прибира от работа ухилен до ушите:
      - Уволниха ме!
      - И какво си се нахилил тогава?
      - Останалите ги арестуваха.
      Денят, в който човек спре да учи, започва да умира.

      Коментар


      • Като сте се открехнали на митничарски, не знам дали го има ама не мога да се сдържа :
        Прибира се митничаря в къщи, след извънредна акция и сварва жена си сама в леглото, ама ... изоставена по средата на разгорещен с-н контакт. Край, хванах го. Ще му .....
        Под леглото, няма го. На терасата (тука ми изплуват още няколко стари вица), няма го. В банята, няма го. В гардероба (още много стари вицове), първа врата, няма го. Втора врата, няма го. Трета врата..... От последната врата (на гардероба) се подава една ръка с банкнота 50 (00000) лева. Митничаря бързо я прибира, оглежда се и въздъхва - и тука го няма.
        П.п. Не знам дали го има за крилатия кон Пегас и терасата, не се оправям добре с търсачката, ама ако го няма, струва си да напиша и него.
        Последно редактирано от bogilloff; 25-02-23, 21:11.
        ОФБ ДБ X22SE
        Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

        Коментар


          • Шефът на митницата, шефа на ДНСК и шефа на РИОСВ хапват и пийват на лятната тераса на едно приказно ресторантче на дунавския бряг ( познавам ги и тримата, ама отдавна вече бивши, а единия и в едни по-добри вечни ловни полета), обсъждат бизнес проекти ... любуват се на последните слънчеви лъчи, преплетени в чашите с шампанско, поемат кобалтовата небесна синева отразена от тихия бял Дунав .... Тишина ... . Идва времето на едрите звезди и ... сметката. Носи келнера "тефтерчето", отваря го шефа на ДНСК - 600 лв, ей момче, каква е тая сметка, ти знаеш ли, че нямате рарешение за строеж на тая тераса, я оправи сметката. Идва коригираното "тефтерче", отваря го шефа на РИОСВ - 400 лв, абе пак има някаква грешка, вие май и преценка по ОВОС нямате, виж какво може да се направи..... Третото "тефтерче" го отваря шефа на митницата - 200 лв. Двеста, двеста .... Все е нещо, давай ги, че много окъсняхме.
          Последно редактирано от bogilloff; 25-02-23, 22:04.
          ОФБ ДБ X22SE
          Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

          Коментар


          • - Ти с к'во се занимаваш?
            - Работя в сферата на високите технологии?
            - А... и к'во по-точно?
            - Кранист съм...
            Денят, в който човек спре да учи, започва да умира.

            Коментар


            • В кръчмата,Геле към Вуте:-Кво си се замислил таквоз,та и не пиеш даже?-По телевизоро казаа,че едно кило брашно от щурци е 200 лв...-Ееее,кво ти дреме,ти ручаш ли туй?-Не бе,ама са чудя,сега да пръскам ли дръвчетата,или не...На есен гъсениците може да са по-скъпи от ябълките...

              Коментар


              • bogilloff
                bogilloff коментира
                Редактиране на коментар
                Специално за скумрията, печено филе на плоча още не са се научили да го правят от нфтопродукти.
                А за хлебарките - там пък едни "протеинииии", хитинови черупки, закърнели ципести крила и хиляди тръбички за дишане. Звучи ми като еко журналистическа измислица с нпо подкрепа.
                Китайците изнасят какво ли не, ама не съм чувал да изнасят месо. Него го внасят. Както и японците.
                Преди наколко години някакви "активисти" в Китай слагаха на кучетата нашийници с надпис - "това не е за ядене". Изнасяли месо. Дане са идиоти. Достатъчно печелят от боклуците.
                Последно редактирано от bogilloff; 03-03-23, 22:18.

              • Absolut
                Absolut коментира
                Редактиране на коментар
                @bogilloff: Прескочи до Метро. Можеш да започнеш с щанда за риби и морски деликатеси.

              • bogilloff
                bogilloff коментира
                Редактиране на коментар
                Мернах ги тия виетнамски "морски дарове" някъде. Поне написите видях. Нямам никакво желание да видя какво има вътре. Все още си мисля, че скумрията, която употребявам е "естествена". За виетнамските "дарове" не знам и не искам да проверявам.
                А туй за хлебарките, китайците и месото наистина си е "виц". Не е ли по-лесно да дават хранителните отпадъци направо на животните за месо, а през това време да си гризкат хлебарките леко запържени.
                Добре е човек да си има собствена цензура на базата на здравия разум, като чете "еко измшльотини". А иначе вицовете затова са вицове.
                П.П. И още нещо дето звучи като виц ама за мен не е. 82 -3 та един мой преподавател отиде да "светне" китайците на новостите в инженерната геология за един два месеца. Тогава бяха още много гладни ама го посрещнали достойно, завели го в известно заведение и му предложили специалитета, "Борбата на тигъра с дракона" - в блюдото дракон, усукал в прегръдката си тигър и разперил крила над него, всичко това в захарна глазура, и изрисувани характерните краски върху нея.
                Не можете да се сетите кое е третото животно, което участва в "композицията".
                Последно редактирано от bogilloff; 04-03-23, 10:00.

            • На бордюра пред кварталното гаражче Геле и Вуте пият бира, четат весник ... По едно време Геле към Вуте - гледай какво са написали тука. Един сексуален контакт се равнявал на 800 м бягане с препятсвия....
              Вуте: абе остави ги тия, нищо не разбират, журналисти ... За 3 минути как да пробягам аз 800 м, че и с препятсвия.
              ОФБ ДБ X22SE
              Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

              Коментар


              • В центъра на един български град, тръгнало свлачище и се образувала огромна дупка. Маса народ изпопадали в дупката и се понатрошили. Поради сложността на ситуацията кмета събрал общинския съвет да дискутират какви мерки да се вземат, за да решат проблема. Един от най-умните общински съветници казал:
                - Трябва да паркираме една линейка да стои постоянно до дупката, така ако някой падне в нея ще можем да го извозим много по-бързо до болницата.
                Предложението било гласувано и прието.
                В крайна сметка ефекта бил минимален и маса народ ежедневно продължавали да се трошат. Свикан бил нов общински съвет и друг от най-умните общински съветници предложил по пътя до болницата да се забрани движението с коли, за да може линейката по-бързо да стига до болницата.
                Предложението било гласувано и прието.
                В крайна сметка ефекта отново бил минимален.
                Общинския съвет трябвало да вземе някакви ДРАСТИЧНИ МЕРКИ.
                В крайна сметка стигнали до единодушно решение - да съборят сегашната болница и да построят нова до дупката. Тогава вече кметът не издържал и скочил:
                - Ама вие сериозно ли мислите да затворите сегашната болница и да построите нова!? Това ще ни струва абсурдно много пари. Има много по-добро решение - просто можем да запълним дупката и да изкопаем друга точно до болницата.
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • Никола
                  Никола коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз мислех, че най-после са дошли хеликоптерите.

              • - Брато, ти снощи как изгърме...
                - Не съм бре, що?
                - Ми, викна си такси да те прибира!
                - Нормално, не искам да ме глобят!
                - Брато...ние пихме у вас бре?!
                Денят, в който човек спре да учи, започва да умира.

                Коментар


                • Петък вечер, квартална кръчма някъде в Перник. 5-6 развеселени мъже поливат уйкенда. Влиза техен приятел, присъединява се към компанията, люсва една голяма почти на екс и казва:

                  - Пичове, требе да ви кажем нещо и че ви искам акъл, ама ако може без глупости и простотии!

                  - Казвай, казвай! С тебе сме! - подканила го компанията.

                  Нашият човек люснал още една за кураж и рекъл:

                  - Ся, сички знаете, че съм сериозен, семеен човек, деца имам, жената си обичам, ама нá... случИ се, фанАх си любовница. И тя като мене - семейство, деца, мъж. И ся не знам каква да я къдря. С жената ли да остана, да се раздЕлим с нея и да се сбЕрем с любовницата ли, така ли да оставя нещата? Дайте ми акъл! Нема да ви кажем коя ми е любовницата, да не ѝ развАлим доброто име!

                  На масата се възцарило гробно мълчание. Мъжагите изпили по още една грозданка на екс, а един от тях с дрезгав глас съобщил:
                  - Яс мойта че я прЕбием... За секи случай!
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • bogilloff
                    bogilloff коментира
                    Редактиране на коментар
                    Превантивните мерки винаги имат ефект.

                  • krassitch
                    krassitch коментира
                    Редактиране на коментар
                    Ако е някоя инатеста пуйка,и бъде пребита невинна,да не вземе па напук да му изневери-зер да не е нахалост...

                  • bogilloff
                    bogilloff коментира
                    Редактиране на коментар
                    Винаги съм стоял на позицията, че жена не се удря защото ..., бий магаре, по магаре.

                • - Ало, скъпи! Купих си страхотни нови ботушки.
                  - Аре да ти звънна по-късно, че сега не мога да псувам.
                  Денят, в който човек спре да учи, започва да умира.

                  Коментар


                  • Маркони
                    Маркони коментира
                    Редактиране на коментар
                    Хаха -това беше добро!

                • Д-р Иванов от травмотологията на Пирогов си пие уискито в хола, и хвърля по едно око на телевизора.Започва реклама: Институтът за орална хигиена препоръчва елетрическата четка за зъби "Колгейт", която може да проникне и на най-труднодостъпните места.Той:-Мошеници...А защо не казвате, че това е само четка за зъби...

                  Коментар


                  • Влиза мъж в банката и пита служителката:
                    – Мога ли да си вкарам ш*баните кинти в скапаната ви банка?
                    – Господине, моля, дръжте се възпитано! В банка сте?!
                    – Кво ми дреме, ма! Искам един ш*бан влог в смотаната ви банка.
                    – Не може така, господине! – възмутила се служителката и извикала управителя.
                    – Какъв е проблемът тук? – попитал сдържано управителя.
                    - Колежката ми каза, че не знаете как да се държите в банката? Да повикам ли охраната?
                    – Не бе… пич! – отвърнал мъжа.
                    - Спечелих някви ш*бани милиони от скапаната лотария и искам един ш*бан влог в е*аната ви банка.
                    – И к`во? Тъпата п*тка не ще да ви обслужи!?!
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • - Миме, като идеш на бензиностанцията да зареждаш колата, не забравяй, че караш дизел.
                      - Абе ти да не ме мислиш за идиотка, бе!? Аз карам фолцваген, а не дизел!!!

                      Коментар


                      • В Столипиново се запалила къща, но стопанина й Ахмед имал застраховка. Идва застрахователният агент и прави опис на щетите, ама всичко овъглено. Пита Ахмед какви са щетите:
                        - Пиши - казва Ахмед - телевизор Сони ЛЕД 46 инча..
                        Застрахователят пише.
                        - Пиши стереоуредба Акаи.
                        Застрахователят пише.
                        - Пиши съдоимиялна Бош и пералня Горенье.
                        Застрахователят изведнъж се сепнал:
                        - А бе мангал, ти ток нямаш прекаран бе, кого лъжеш?
                        - Пиши агрегат за ток Хонда дизел...
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X