Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се върнем на хумора:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_21296.jpg
Прегледи:1081
Размер:9.6 КБ
ID:6880378

    Коментар


    • При личният лекар:-Докторе,много ми е неудобно,но да Ви призная,с купен сертификат съм...-Какво се впрягаш толкова,аз пък съм с купена диплома...

      Коментар


      • Превзета жена повикала бояджия да й боядиса къщата.
        - Искам тази стая да я боядисате в зелено, ама не точно в зелено, ами някъде около зелено!
        А пък кухнята искам да е в синьо, ама не точно синьо, а някъде около синъо.
        Ако можете направете хола розов, ама не точно розов а някъде около розовото!
        На бояджията му писнало и казал:
        - А аз, госпожо, мога ли да ви е*а в гъза, ама не точно в гъза а някъде около гъза!
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • artefekt
          artefekt коментира
          Редактиране на коментар
          Да, но все още е актуален 😉

        • krassitch
          krassitch коментира
          Редактиране на коментар
          Вече не е актуален.Превзетата жена е одъртяла.Бояджията вероятно вече няма интерес...

        • old tramp
          old tramp коментира
          Редактиране на коментар
          krassitch коментира
          Днес, 07:59
          Вече не е актуален.Превзетата жена е одъртяла.Бояджията вероятно вече няма интерес...

          ===========================================
          В грешка си - мерак и манталитет възраст нямат

      • Обединената левица/с дясно мислене/ на следващите избори - ДБСПП!

        Коментар


        • Разходи за отбрана за 2022г.:
          Молдова - 30$ милиона;
          Малта - 38$ милиона;
          България - 68$ милиона;
          МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД - 80$ милиона!!!😆😁

          Коментар


          • MM1980
            MM1980 коментира
            Редактиране на коментар
            Вица е отпреди няколко години, арабите като купиха Ман Сити. Тогава се изръсиха с над 300 милиона за защитници.

          • Absolut
            Absolut коментира
            Редактиране на коментар
            От де ги измъкна тези $68мил? Тук:
            https://www.nato.int/nato_static_fl2...xp-2022-en.pdf
            пише за милиард и 400хил. Вярно, прогнозни, ама все пак...

          • artefekt
            artefekt коментира
            Редактиране на коментар
            Все пак сме в раздел вицове....не в новини...

        • Имало едно време един руски евреин, който след много трудности получава разрешение за имиграция в Израел...
          На изхода, докато руснаците проверявали багажа му, намерили бюста на Ленин.
          - Какво е това?
          Евреина:
          - Въпросът "какво е това?" е грешен, другарю! Трябваше да питаш "кой е той?"! Това е Ленин, полага основите на социализма, носейки доброта на руския народ. Взех го със себе си като спомен от плодородните дни ...
          Руския офицер бил впечатлен от отговора:
          - Добре, можеш да минеш!
          На летището в Тел Авив митническият служител също е видял бюста и попитал:
          - Какво е това?
          Евреина:
          - Въпросът "какво е това?" е грешен! Трябваше да питаш "кой е той?" братко!
          Това е Ленин. Наложи ми се да напусна Русия заради този луд злодей! Взех го със себе си, да го гледам и проклинам всеки ден!
          Израелският служител също останал впечатлен:
          - Добре, можеш да минеш!
          Евреинът се е прибрал в къщи, сложил бюста на бюфета и поканил близките си.
          Един от племенниците попитал: "Какво е това?"
          Евреинът:
          - Въпросът "какво е това" е грешен, мое ангелче! Трябваше да питаш "Кой е той?"!
          Това е Ленин, десет килограма, двадесет и четири каратово злато без данъци, без мито и без ДДС!
          --------------------------
          Извод:
          Политика е да убедиш хората в едно и също нещо, казвайки го по различен начин така, че да извлечеш най-добра полза за себе си и никой да не може да се усъмни.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Последното изречение е много вярно.

          • artefekt
            artefekt коментира
            Редактиране на коментар
            Вярно...пък им вЕрваш..😆

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Ааа, не им вЕрвм. Просто гледам какво вършат.
            И понеже държавата не може да се остави без управление-все някой ще я управлява. Напоследък все така се случва, че ни управляват главно мърши, та гледам кой ще е по-малкото зло. Или поне-ако краде-да свърши и някоя друга полезна за България работа.

        • Хем е виц, хем не е ?

          "Вървят предположения, че Газпром можел да ни съди за нарушен договор, както Атомстройекспорт ни осъди и Борисов светкавично им плати милиард без да обжалва. Сега как е? Газпром поиска плащане в рубли и спря газа. Не БГ, а Газпром го спря. У нас кършат пръсти защо не приемаме законното и справедливо искане на Русия да плащаме в рубли, някои го били приели, ама как щели да ни осъдят. Да ни осъди Газпром, че не плащаме в рубли, и кой съд? В Женева? "

          https://frognews.bg/novini/ivan-baka...li-jeneva.html

          Credo quia absurdum est ! Ако сме Абсурдистан - като нищо - главен ходатай на ищеца - боко&co., доказан и авансово хоноруван
          ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

          Коментар


          • В двореца на царя живял неговият млад и верен коняр. Той бил верен, но имал едно тайно и опасно желание - да полиже големите и сочни ц*ци на царицата! Един ден не се сдържал и споделил с придворния лекар мъката си. Лекарят помислил, смилил се над човешката неволя и казал:

            - Има начин да ти помогна, но в момента имам нужда от малко пари. Съгласен ли си?

            - Колкото кажеш, само сбъдни мечтата ми! - светнали очите на мераклията.

            Още на следващият ден лекарят издебнал царицата, докато се къпе и насипал в сутиена ѝ гъделичкаща пудра. Излязла царицата от банята, сложила сутиена на пищните си гърди и пудрата мигом подействала. Сърбят я ц*ците, та не се трае! Мигом отърчала при царя и му ревнала, а той, естествено ревнал да дойде лекаря. Минути по-късно, лекарят замислено прегледал царицата, почесал се по брадичката и мъдро казал:

            - Болестта е рядка, но лечима. Тук в двореца живее един коняр. Той трябва четири часа да ближе гърдите на царицата. Друг лек няма!

            Какво да направи царя? Повикал коняра при себе си и му обещал да го набучи на кол, ако някой узнае какво ще се случи. Сбъднал мечтата си младия коняр. След като приключило всичко, дошъл лекарят и помолил:

            - Плати ми, нали обеща.

            - Какво? Я си гледай работата, изнудвач такъв.

            Лекарят въздъхнал, навел глава и си тръгнал. На следващият ден се чука на вратата на коняра. Отваря той, а насреща му лекаря:

            - Здравей приятелю, има заповед веднага да се явиш в двореца. Познай кой го сърби к*ра!
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • Мъж искал да купи подарък за рождения ден на новата си приятелка , но тъй като излизали съвсем отскоро, дълго мислил какво да вземе и решил, че чифт ръкавици носят най-подходящото послание: романтичен и не твърде интимен подарък.
              Заедно с по-малката сестра на любимата си, той отишъл в най-скъпарския магазин и купил чифт бели ръкавици. Момичето пък купило боксерки за себе си. По време на опаковането обаче, продавачката се объркала и разменила двете покупки. Без да провери съдържанието на пакета, мъжът го изпратил на любимата си, заедно със следната бележка:

              “Избрах това, защото забелязах, че не носиш нищо, когато излизаме вечер. Аз лично, харесах едни по-дълги, с копчета, но понеже сестра ти носеше къси, се убедих, че се свалят по-лесно. Цветът е малко деликатен, но не се притеснявай - продавачката ми показа своите, които носела от 3 седмици - бяха съвсем леко зацапани. Помолих я да ми покаже как й стоят твоите и установих, че са наистина страхотни. Бих искал да присъствам, когато ги слагаш за пръв път, но нямам съмнения, че доста други ръце ще ги докоснат, преди да успея да те видя отново. Когато ги сваляш, не забравяй да подухаш малко в тях, защото ще са леко овлажнели от носенето. Помисли си само, колко хиляди пъти ще ги целуна през предстоящата година!!!

              С много любов!
              P.S. Най-новата мода била да се носят леко подгънати - така, че част от вълната да се вижда.”
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • Две баби си говорят:-Малеее,Пено,какви времена настанаха.Моята внучка Мимето,живее с един мъж,а не са подписали!!!-Ооооо,ти си добре!Моят внук Петърчо,живее с един мъж,и са подписали...

                Коментар


                • - Скъпи, излизам за два часа.Нещо трябва ли ти?
                  - Не, това ми стига!


                  - Скъпа, къде си?
                  - В колата съм, изгубих се...
                  - Включи навигацията.
                  - Няма!Скарани сме с нея!


                  В магазин за телефони:
                  - Работили ли сте с андроид?
                  - Бате, бех 20 години у "Кремиковци", работил съм със секакви изроди...


                  Жорето изпраща Марчето за пръв път.Спират пред блока и тя му казва:
                  - Наште ги няма, що не се качиш на кафе?
                  - Не е удобно, за първи път излизаме.
                  Марчето си мисли "Страхотен джентълмен!"
                  Жорето си мисли "Голем съм тъпанар, що не си измих краката..."


                  - Изглеждаш много уморен.
                  - Така е на морето.Всеки ден ходих пеша до плажа.
                  - Е къде беше отседнал?
                  - В Разград.
                  Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                  0887/осемпет 66 4осем

                  Коментар


                  • Скучаещ пасажер пита стюардесата:
                    - Какво означава "ТУ-154-4-2П"?
                    - Ами, "ТУ" - от "Туполев", "154" - местата в салона, "4" - броя на екипажа.
                    - А "2П"?
                    - Ааа... това сме ние двете с колежката.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Малко история на правораздаването:

                      През 16-ти век хванатите да се целуват на публично място в Неапол били наказвани със смърт.
                      По-късно променили мярката със задължителен брак.
                      Така присъдата от смъртна станала доживотна.

                      Коментар


                      • Научих папагалът си да казва "И какво още...".Когато ми се обадиха от мобилния оператор,му подадох GSM-а.Вече цял час си говори с някаква. .........Забравих да си платя телефона.Обаждат ми се от мобилния оператор.Аз им казвам:-Вашето мнение е важно за мен.А после 15 минути им свиря на пиано

                        Коментар


                        • Колкото по-стари са мъжете, толкова по-богати са. Сребро в косите, злато в зъбите, камъни в бъбреците, захар в кръвта, желязо в артериите, недвижими имоти в гащите и неизчерпаеми запаси от природен газ в корема.
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X