Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • -Добро утро комшийке!-Добро утро комши...Хайде,измий си краката до кръста,и ела да пием кафе

    Коментар


    • Ало! Полицията ли е?
      - Да! Какво има?
      - В дома ми влезе Костадин Костадинов! Говори глупости и вика непрекъснато! Какво да правя?
      - Отидете веднага до чейндж бюрото, купете рубли и направете пътечка от банкноти от Костадинов до вратата ви! Костадинов би трябвало да излезе!
      - Ало! Полицията ли е?
      - Да. Какво стана със Костадинов?
      - Ами… купих рубли, направих пътечка от вратата до Костадинов… и в къщата ми влезе и Стефан Янев!

      Коментар


      • MFr
        MFr коментира
        Редактиране на коментар
        Много рубли ше се купуват, докато се източат всичките

    • Нашият човек чете обява: "Търся момиче, което смуче, но не гълта"
      - Тия от сега се готвят да крадат бензин! - досеща се той.

      Коментар


      • Ако се загубите в гората и не можете да определите посока, в която да тръгнете, не изпадайте в паника! Погледнете мъка по дърветата - зеленият цвят успокоява...

        Коментар


        • Alexr
          Alexr коментира
          Редактиране на коментар
          Абсолют, толкова е лесно - ако дърветата са палми, значи сме на юг. Ако са борове - значи сме на север.

      • На село откриха секс-шоп. Има доста интересен асортимент, като: Гумено виме, презервативи с вкус на картофи, но засега най-голям интерес е проявен към надуваемия кмет!
        Мисля си, каква пазарна ниша се отваря, ако се направят 240 надуваеми депутати!

        Коментар


        • Съдят лекар-генеколог, за това, че нанесъл побой на млада циганка на улицата.
          Съдията, принципен човек, иска да изслуша лично ответника:
          - И така г-н Еди Кой Си, защо нападнахте момичето, при това на публично място и пред многобройни свидетели?
          - Ваша чест, започва генеколога, имах ужасна седмица! Пациентките ми сякаш се бяха наговорили всички да дойдат накуп. Него ден, отгоре на всичко, колегата трябваше да отсъства и поех и неговите прегледи. Едва се справих - останах два часа след работно време, но не върнах никого. Прибирам се, като пребито куче, а жената още от вратата ме хваща - "Ела да видиш какво ми пари тук долу". После идва голямата щерка, да й сложа спирала, че ще ходи в чужбина. После малката, да й махна спиралата, че ще се омъжва. Искам да запаля, а то цигарите свършили! Излизам и на стълбите ме хваща комшийката - "Ела да видиш какво й е на племеницата". Отивам в магазина, а там касиерката ме позна и почна да ми разказва за дъщеря си. Добре че опашката я нахока. Излизам на улицата, паля цигара и тамън да си дръпна хубаво... идва ей онази, мургавата и ми вика "Бате, дай 5 лв, щи пока'ем шу#дътъ"!!!

          Коментар


          • Първа брачна нощ,два часа след полунощ.Младоженецът звъни на пожар:-Мамоооо...Тая е вирнала крака,разкрачила се е на средата на леглото.Аз сега, къде да си легна???

            Коментар


            • artefekt
              artefekt коментира
              Редактиране на коментар
              Мани, мани....на днешно време май не е виц.😆

          • Звъни телефона:
            - Ало, сеньор Родригес? Обажда се Ернесто, иконома на вашата лятна вила.
            - Да, Ернесто, аз съм. Да не се е случило нещо?
            - Иксха да ви кажа, че вашият папагал...умря,
            - Как така умря? Призьорът ми от международни състезания?
            - Да, сеньор.
            - По дяволите, толкова пари съм дал за него. От какво умря?
            - Яде отровено месо.
            - Отровно? Кой го е нахранил с него?
            - Никой, сеньор. Само хапна малко от умрелия кон.
            - Кой кой?
            - Вашият арабски жребец.
            - КАКВО? Моят арабски жребец е мъртъв също?
            - Да, сеньор. Той тегли една кола с вода и издъхна.
            - Ти в ред ли си? Каква кола с вода?
            - Такава, с която потушавахме пожара.
            - Господи, пожар?
            - Да, във вашата къща. Завесата се запали от свещта.
            - По дяволите!!! Искаш да кажеш, че ми е изгоряла къщата от една свещ?
            - Да, сеньор.
            - Защо си палил свещ, Ернесто?
            - За погребението, сеньор.
            - КАКВО ПОГРЕБЕНИЕ?!!!?
            - Вашата жена, сеньор. Прибира се късно една нощ, а аз помислих, че е крадец и я ударих с вашия нов стик за голф Taylor Made r7 SuperQuad 460
            ......... Дълго мълчание.........
            - Ернесто, ако си ми счупил новия стик за голф, не знам какво ти се пише направо!!!!
            Точно🤣

            Коментар



            • 😁
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_20983.jpg
Прегледи:488
Размер:16.9 КБ
ID:6869896

              Коментар


              • Седи (или по-скоро лежи) си една готина тунингована кака на плажа. Цял ден "гларуси", свалячи и обикновени напомпани свалячи се опитват да я заговорят. Ма Каката Йок!. По някое време лежащият до нея я пита:
                -Ма ти що така тия всичкитд ги игнорираш цял ден?
                , а каката пита:
                -Абе ти какво работиш?
                -Ами стругар съм.
                -Е сега, ако ти наредя стругове около теб, това ще ти хареса ли?
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  И то каква голяма душа .

                • Кольо
                  Кольо коментира
                  Редактиране на коментар
                  Абе ти душата остави.
                  Друго е важно да е голямо

                • Alexr
                  Alexr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Хора, не разбрахте ли, жената е на почивка и не иска да пипа никакви стругове. Почивка!

              • Кольо коментира Днес, 20:47
                Абе ти душата остави.
                Друго е важно да е голямо
                В тази връзка....
                На сутринта, след първа среща...девойката:
                - И апартамента ти е малък ...😆

                Коментар


                • Инструкторът ми казваше:
                  - Когато шофираш ще си като мъж на плажа! Главата гледа напред, а очите шарят във всички страни...

                  Коментар


                  • Вървят си по улицата Гена и Чебурашка. И Гена изведнъж "Чебурашка, глей ква мацка идва срещу нас! Само за мен е!"
                    Чебурашка поглежда и коментира "Гена, ти да не си ослепял! не виждаш ли че прилича на крокодил."

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Доста младежи няма да схванат къде е хумора...

                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ами като не знаят, че Гена е крокодил, трудно ще го схванат.

                  • Мъж си говори с друг:-Ей,какви времена настанаха.Момиче с небръснати крака води под ръка момче с оскубани вежди...

                    Коментар


                    • Всички избиратели задължително трябва да прочетат и разгледат Кама Сутра.Тогава,ако имат повече от два грама мозък,ще си направят единствения правилен извод:-Както и да застанеш,както и да се извъртиш,все ще те изплющят...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X