Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Знам, че е старо, но:

    Откъс от предаване за Чернобил:
    "Днес в Чернобил също е пролет! Тревата синее, птичките лаят..."
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • От: Вицове

      Двама младежи попитали един старец:
      - Дядо, кажи защо жените те обичат толкова много?
      - Не знам – отговорил старецът и си облизал веждите.
      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

      Коментар


      • От: Вицове

        Мъж си купил ново БМВ и го подкарал с висока скорост. След малко обаче забелязал преследващата го полицейска кола с включена червена лампа. Шофьорът си казал “Аз съм с БМВ, няма начин да ме стигне” и ускорил още повече. След няколко минути преследване обаче решил, че така си влошава положението, отбил встрани и спрял. Полицаят приближил и казал:
        - Добрее. Днес имах тежък ден, края на смяната ми е, освен това е петък, 13-ти. Не ми се пишат разни актове и фишове, така че ако ми дадеш за превишената ти скорост добро обяснение, каквото не съм чувал досега, те пускам да си ходиш.
        Шофьорът помислил и казал:
        - Предната седмица жена ми избяга с един полицай. Уплаших се да не би да ме гони, за да ми я върне.
        Полицаят казал:
        - Приятна събота и неделя!
        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
        Стефан Арзатов

        Коментар


        • От: Вицове

          На международна конференция българин пита японец:
          - Колко души работят във вашата фирма?
          - Девет, а при вас?
          - Десет – отговаря българина
          Вечерта и двамата се въртят нервно и не могат да спят.
          Българинът си мисли:
          “9 човека…, при нас само в администрацията са 30″.
          Японецът пък се чуди:
          “10 …Какво ли работи десетият човек?”
          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

          Коментар


          • От: Вицове

            Катаджия спира кола :
            - Господине, имате ли представа как колата Ви върви на зиг-заг?!
            - Пил съм 8 бири.
            - Това не е извинение да оставяте жена Ви да кара.

            ----

            В тоалетната баровец и хипар клечат в съседни кабинки. Баровецът се провиква:
            - Извинявай, имаш ли тоалетна хартия?
            - Защо, да не ти е къса тениската?

            -----

            В една черна, черна къща, в една черна, черна стая, на един черен, черен диван, стояли двама черни, черни мъже и единият казал:
            - Абе пич, защо ни трябваше да ги палим тези гуми?
            Последно редактирано от musovir; 11-04-14, 10:56.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Вицове

              Министърът на образованието за 5-ти път не може да вземе матура.
              Mинистърът на здравеопазването припадна на опашка в поликлиниката.
              Умря депутат от глад, преживявайки един месец с минимална заплата.
              Доволен, дядото пусна златната рибка.

              Коментар


              • От: Вицове

                Ако религията е опиум за народа, то политиката е хероин.

                Коментар


                • От: Вицове

                  (Простете ако го дублирам)

                  Уважение е, когато говорейки с някого си извадите слушалката на Mp3-плейъра от едното ухо.
                  Ако пък спрете изцяло музиката - то, вероятно е любов.
                  Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Даже и Хитлер през 45-та не би могъл да си представи, че Германия ще уговаря Русия да не напада Украйна...
                    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Тя: - Винаги ли си толкова чаровен?
                      Той:- Само в петък или когато говоря с красива жена!
                      Тя:- Ауууу... мерсиии!
                      Той:- Кво мерси, ма, петък е...!
                      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Майка привиква сина си на разпит:
                        -Къде беше снощи?
                        Синът: Учихме с приятели.
                        Майката: Недей да ме лъжеш.
                        Синът: Добре де, бях в стриптийз клуб.
                        Майката: Видя ли нещо, което не е трябвало да видиш?
                        Синът: Да..., видях татко.
                        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          На преглед при психиатър.
                          -Докторе, мебелите ми говорят!
                          -Интересно. И как разбра това?
                          - Дремя си с жената в спалнята, а гардероба казва: "Според мен той заспа."
                          Жена ми му отговаря: "Да, заспа."
                          Гардероба: "Тогава аз ще тръгвам."
                          Аз на гардероба: "Къде ще тръгваш? Не съм изплатил още кредита за тебе!"


                          Ямите по "Цариградско шосе" станаха причина за случаен секс в автобуса.


                          След секс мъжът става, почва да се облича и казва:
                          - Ще тръгвам, обещал съм на жената по-рано да се прибера...
                          Тя, с тъга в гласа:
                          - Да, разбирам те , мили, върви…Ооо…, я чакай мръснико нейден, - аз съм жена ти!


                          На светофара:
                          - Извинете, при престрояване сексуалната ориентация ли не Ви позволява да дадете сигнал?
                          - Кво искаш бе?
                          - ДАВАЙ МИГАЧ, БЕ, ПЕ*ЕРAСТ!


                          На Кире много му вървяло в хазарта. Пусне тото - шестица. Купи си билет от лотарията - печели. Писнало му един ден от тоя живот и отишъл за риба. И какво мислите хванал? Точно така - златната рибка. Още преди да си е отворила устата, той ѝ казал:
                          - Ааа, не! Нищо не искам - писна ми!
                          - Не може така бе, трябва да измислиш нещо! - казала рибката.
                          Мислил Кире и решил:
                          - Добре - искам секс с индийка...
                          И индийката се появила, като по филмите - с червена точка на челото.
                          Нашият казал:
                          - Ама с точки не са ли женените!
                          А рибката:
                          - Ами хубаво бе, изтрий я!
                          Изтрил Ванчо точката и отдолу видял надпис: "Честито! Печелите апартамент в Люлин!"


                          Групов секс. Минава час в охкания и пъшкане и един участник светва лампата:
                          - Дайте да турим ред! Три свирки направих, два пъти ме оправиха отзад, а аз кога ще е.а, а?



                          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Сианга, героят от виц номер пет нали беше Кире? Откъде се взе тоя Ванчо?
                            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                            Стефан Арзатов

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Пристига блондинка в автосервиза и разтревожено казва на механика:
                              - След като возя някой с мен в колата, се появява странен, неприятен мирис. А когато съм сама този мирис го няма.
                              Механикът се зачудил и предложил:
                              - Ами, освен тогава да се повозим заедно малко.

                              Качил се с нея в колата. Понесла се тя по улиците с бясна скорост. Блъска се по бордюрите, кара в насрещното, никакви мигачи или ги бърка, едва се разминава с другите коли, за малко да блъсне няколко пешеходци… Върнали се след малко в сервиза.
                              - Ето пак този гаден аромат! Усещате ли! Пак се появи миризмата!
                              - Дали го усещам?! Ами, аз седя на него…
                              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Язовир.
                                От брега, двама рибари ловят риба на разстояние 10 метра един от друг. Единият стар рибар, другият млад рибар. Старият непрекъснато вадил
                                шаран след шаран, а младият – нищо, независимо, че захранил като стария, слагал същата стръв и накрая пак нищо…
                                Престрашил се младия, отишъл при по-опитния си колега и го попитал:
                                - Извинявай, колега. Нищо не разбирам… Същата захранка, същата стръв, на 10 метра сме един от друг, всичко правя като теб, ама ей на, нищо…
                                - Слушай сега – му отговорил стария рибар. – Ще ти кажа как става. Все пак не всичко правиш като мен. Не си забелязал, че като сложа червея и
                                заметна, в момента когато той цопне в гьола, бързо бъркам в левия джоб и здраво се стискам за к.ра. И шарана веднага се хваща. Опитай.
                                - Добре, – казал младия и отишъл да пробва.

                                И наистина, започнал да вади шаран след шаран. Ама след 5-я се върнал при стария рибар и го попитал:
                                - А бе, колега… Малко ми е неудобно, ама ще питам нещо: Като се бараш за оная работа толкова често, тя не започва ли да ти става?!
                                - Ба-а-аси, – отговорил стария – че на теб като ти става, ти изобщо какво търсиш тука?
                                Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                                Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X