Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Седят в бар пожарникар, полицай и санитар от моргата. Разправят си интересни истории от работата им.
    Полицаят започнал пръв:
    -Неодавна участвах в операция по задържането на много опасни бандити. Хем ги хванахме, хем ги бихме, хем след това ме наградиха. Дадоха ми орден.
    Пожарникарят:
    -Аз пък участвах в гасенето на един голям пожар в един апартамент. Имаше една блондинка. С прозрачна нощница. Спасих я. После тя ми се отблагодари подобаващо. Няма да го забравя цял живот.
    -Нас пък - започнал санитарят от моргата, - ни извикаха в един хотел, да приберем един труп. Качваме се ние на етажа. Влизаме в апартамента и гледаме на леглото лежи трупа на мъжа, завит презглава с чаршаф. Махнахме чаршафа и какво да видим. Оная му работа в ерекция. Викаме си, не можем да го носим така през целия хотел. Ще стане излагация. Затова взехме една лопата и прас! Отсякахме му оная работа, за да не стърчи.
    -И какво му е якото на тоя случай – попитали пожарникарят и полицаят?
    -Ами оказа се, че сме сбъркали етажа. И тоя не беше умрял, а заспал.

    Влиза шефа в офиса, води трима чужденци и казва на секретарката :
    - Миме, направи кафета за тия тримата педераси!
    Глас от групичката :
    - Двама педераси, аз съм преводача ...

    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Вицове

      Минава Волен покрай едно лайно. Лайното му подвиква:
      -Ей ибрик!
      -Аз не съм ибрик, аз съм патриот-казва Волен.
      -Абе и аз бях торта гараш, ама...- казало лайното.

      Коментар


      • От: Вицове

        У Враца
        Уважаеми клиенте,
        Молиме ви, да не фръгате пиратки по келнерете, оти таа простотиа я прайте 5-6 човека, а они после плюват на сички ора у рикиите зарди вазе!

        Коментар


        • От: Вицове

          След дългогодишни изследвания, учените от БАН установиха, че най-доброто лекарство против депресия съдържа 60% вода.

          Коментар


          • От: Вицове

            Гробище. Погребение. Бригадирът на гробарите забелязва, че от джоба на покойника стърчи 100-левова банкнота.
            -Пешо!- обръща се той към един от подчинените си - Я, забаламосай нещо опечалените.
            Пешо се разхлипал настрани и привлякъл вниманието на учудените опечалени.
            Бригадирът се навел и измъкнал банкнотата. В този момент покойникът го хваща за ръката и казва:
            - Данъчна полиция. Проверка - контролно погребение!...
            Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

            Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

            Коментар


            • От: Вицове

              Американците, французите и българите демонстрират най-доброто в рекламата си.
              Американците: - показват каньони, каубои и коне - "Marlboro"!
              Французите – безкрайни масиви с лозя - Вино „Божоле”!
              Във видеото на българите - мъж кара жена да му прави свирка. Тя се дърпа.
              - Не ща!
              - Как не щеш, ма! Ми кво искаш?
              - Загоркааа..!
              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

              Коментар


              • От: Вицове

                Самотен съм, искам компания. Петролна компания.
                Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                Коментар


                • От: Вицове

                  - Кой е най-страшния надпис на кутията цигари?
                  - Цената!

                  Пушиш цигари Parliament, но депутат не ставаш.
                  Ядеш масло President, но и държавен глава не ставаш.
                  Само бирата Kozel работи!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
                    Гробище. Погребение. Бригадирът на гробарите забелязва, че от джоба на покойника стърчи 100-левова банкнота.
                    -Пешо!- обръща се той към един от подчинените си - Я, забаламосай нещо опечалените.
                    Пешо се разхлипал настрани и привлякъл вниманието на учудените опечалени.
                    Бригадирът се навел и измъкнал банкнотата. В този момент покойникът го хваща за ръката и казва:
                    - Данъчна полиция. Проверка - контролно погребение!...
                    .... на което бригадира отговорил:
                    - Виж сега пич, ти си гледаш твоята работа, аз - моята.
                    След което затворил капака и викнал на багериста :
                    - ЗАРАВЯЙ!
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      .... на което бригадира отговорил:
                      - Виж сега пич, ти си гледаш твоята работа, аз - моята.
                      След което затворил капака и викнал на багериста :
                      - ЗАРАВЯЙ!
                      Кърти!
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Жоре, и къде се запозна с това момиче?
                        - Как къде? Под стария фар в Несебър!
                        - Е тоя фар не работеше ли бе?


                        До кога пият жените математички?
                        - до безкрайност.
                        До кога пият жените химички?
                        - до загуба на реакция.
                        До кога пият жените медички?
                        - до загуба на пулс.
                        Да пием за жените физички, които пият до загуба на съпротивление!


                        Тpима випускници от военно училище са разпределени да служат в
                        една част.
                        Първият пристига при командира и се представя.
                        - Ти пиене и жени обичаш ли? - пита командирът.
                        - Съвсем не!
                        - Тогава ще бъдеш взводен командир!
                        След това се явява вторият.
                        - Падаш ли си по пиячка и мадами?
                        - Пия по малко, обаче жени не обичам!
                        - Тогава ти ще бъдеш командир на рота!
                        Командирът започва да чака третия, а него го няма. Командирът
                        се прибрал вкъщи и в този момент на
                        вратата се звъни. На вратата стои третият, пиян като
                        кирка:
                        - Владетелю, много сори, но дойде братчеда с три яки мадами и багажник, пълен с пиячка и бях малко зает.
                        Командирът скача, започва да се облича и се обръща към жена си:
                        - Марче, с новия началник щаб заминаваме на учения......


                        Баща е на смъртно ложе. Вика сина си и му казва:
                        - Сине, оставям ти най модерната фабрика. От единия край вкарваш говедото - от другия край - излиза салама! Ще се оправиш ли?
                        - Ееех, тате - много е сложно бе. Виж, ако беше направил фабрика - от единия край да вкараш салама, от другия - да излиза говедо, по друго щеше да е!
                        - Ааа..х, муле такова! Кат бях млад, имах такава фабрика..


                        45-годишната неомъжена библиотекарка А. Дж. мечтаеше някой читател да я заеме и да я върне с просрочие от 2 месеца, многократно прочетена и с разкъсани корици.


                        Пешо среща Киро:
                        - Кире, къде си тръгнал с тоз букет?
                        - Тъщата има рожден ден!
                        - А, подарък взел ли си?
                        - Да, златни обички!
                        - Ти си зет мечта бе! А, таз пушка за какво тие?
                        - Няма си дупки на ушите, горката!


                        Говорят си двама лекари:
                        - Имам пациент, който според всички прогнози е трябвало да умре още преди 10 години. А той още е жив!
                        - Е, какво да се прави... Ако болният иска да живее - медицината е безсилна...


                        - Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца!
                        - Но ние сме на партера!
                        - Добре де, тогава ще скоча пет пъти!


                        Каубой в съда. Съдят го за побой над жена му и тъща му. Съдията:
                        - Налагам ви глоба от 1007 долара за извършеното!
                        Каубоят:
                        - Защо такава странна глоба? Не 1000, а 1007 долара?
                        Съдията:
                        - 1000 - глоба по член 123 от закона на щата Тексас за побой, а 7 - местен данък за развлечения.


                        В най-голямата жега трима депутати отишли на риба. Риба не хванали, но решили да се топнат в рекичката. Бански нямали, затова решили да се съблекат голи. Не щеш ли, задали се някаква група от хора. Двама от тях бързо си прикрили половите органи с шепи, а третият сложил дланите на лицето си:
                        - Ти защо си криеш лицето? - попитали го двамата.
                        - Не знам как е при вас, но моите избиратели ме познават по лице - отвърнал им той
                        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Иванчо отива при баща си и му казва:
                          - Тате, имам голям проблем с новата учителка.
                          - Ами внимавай! Трябва да си много старателен. Да си пишеш редовно домашните. Да случаш урока. Да внимаваш в клас. Старай се повече.
                          - Мисля че няма да помогне.
                          - Защо мислиш, че няма да помогне?
                          - Защото тя днеска дойде до мене и ми прошепна в ухото, че вече и закъснява трета седмица.
                          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Докторът:
                            -Трябва да спрете пиенето! Вместо бира яжте ябълка!
                            Пациентът:
                            -Глупости! Кой може да изяжда по 30 ябълки на ден?!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Сексуално-битов обряд Спасовден:
                              На този ден се извършва ритуалът “обръщеник”. Женихът обръща невестата си с гръб, запрята полите й и внезапно я обладава анално с думите “Те ти, булка, Спасовден!”. Поверието гласи, че ако невестата пищи много, годината ще е плодородна.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Монахиня си взима такси. Качва се тя в таксито, но забелязва, че шофьорът не спира да я гледа. Пита го тя защо я гледа постоянно.

                                Шофьорът: Искам да Ви задам един въпрос ама, да не обидите.

                                Монахинята: Синко, аз съм от дълги години монахиня и съм видяла много на тоя свят, няма с какво да ме обидиш, казвай направо.

                                Шофьорът: Ами, аз винаги съм искал да го направя с монахиня.

                                Монахинята: Но трябва да си неженен и да си католик.

                                Шофьорът: Ами, аз съм неженен и съм католик.

                                Монахинята: Добре тогава, спри на следващия паркинг.

                                Таксиджията спрял, а монахинята така му изпълнила желанието, че шофьорът останал смаян. След това потеглили те, и не след дълго шофьорът се разплакал.

                                Монахинята: Защо плачеш?

                                Шофьорът: Излъгах те, аз съм женен и не съм католик.

                                Монахинята: Всичко е наред и аз не съм монахиня, казвам се Гошо и отивам на Хелоуин парти...
                                SUZUKI VITARA V6
                                HONDA CBR 919RR
                                MERCEDES ML
                                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 1 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X