Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    - Тате, тате, какъв празник е 8 март ?
    - Същия като хелуин ,сине, пияни вещици се разкарват по улиците.
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

    Коментар


    • От: Вицове

      Една богата хубавица си търсела секс партньор и пуснала обява:
      -Търся мъж за секс да е атлетичен,да прави продължителен,безопасен и скоростен секс.
      Явили се доста кандидати и все не отговаряли на исканите условия.
      Дочул наш Ганьо и отишъл на посочения адрес.
      Влязъл при мадамата.Тя го огледала за физическите данни и и допаднал.Преминали към втората част-секс.
      Нашия човек се съблякъл и си поставил наколенки и лакътници.След това нанизал 6 презерватива един върху друг и вземал два памучни тампона напарфюмирал ги и ги напъхал в носа си.
      Мадамата го изгледала озадачено и рекла:
      -А бе всичко ми е ясно.Постави наколенките и лакътниците заради дългия секс.Презервативите за да е безопасен ама защо напъха тези тампони в носа си.
      -Ами ти дали искаш да е и скоростен, а пък аз не понасям мирис на изгоряла гума.

      Коментар


      • От: Вицове

        А аз от днеска съм на зърнена диета.
        Каквато и храна да зърна- ям.
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • От: Вицове

          Аз карам на Ананасова диета - ям всичко без ананас
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • От: Вицове

            Мечо Пух и Прасчо си легнали вечерта в обща палатка, на общо легло... По едно време обаче Прасчо усетил нещо отзад и казал: "Мечооо, какво правишш...?"
            Мечо отговорил: "Прасчоо... чики* правя"
            Прасчо: "Ами аре бий си ги на себе си, че на мен ми се спи!"
            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
            Mercedes w212 E350 4matic
            Ducati Monster 600
            O888795575

            Коментар


            • От: Вицове

              Научно е доказано, че жената може да бъде задоволена и само с 8,5 сантиметра... И няма значение дали картата е Виза или Мастеркард.

              Коментар


              • От: Вицове

                Петка търка гърба на Чапай в банята:
                - Чапай,потника ти се показа,а ти беше казал ,че си го загубил!
                ................................................
                Полицай спира блондинка:
                -Нарушихте правилника! Знаете ли какво означават две бели непрекъснати линии?
                -Боже! Бременна съм!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Заљубена девојка праќа СМС со многу љубов на мобилниот телефон на својот сакан:
                  Љубов моја,
                  Ако спиеш, прати ми го твојот сон,
                  Ако се смееш, прати ми ја твојата насмевка,
                  Ако пак плачеш, прати ми ги твојте солзи.
                  ...…Те Сакам!


                  Дечкото одговара:
                  Љубов моја,
                  Серам…. Што да ти пратам???

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    В автобуса. Баба застаеа до седнало девойче и почва да потропва с бастунчето, та девойчето да се сети да отстъпи място на бабЕто. Девойчето по някое време:
                    -Бабо! Да си сложиш гумичка на бастунчето!
                    -Баща ти е трябвало да си сложи гумичка навремето!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Две мутри решават да се еб@в@т с келнера в луксозен ресторант:
                      - Имате ли нещо екзотично?
                      - Имаме абсолютно всички видове екзотични блюда. – отговаря им келнерът.
                      - А имате ли черен колбас?
                      Келнерът се сконфузва и обещава да пита в кухнята. Мутрите хихикат ехидно зад него. След малко келнерът се връща и им казва:
                      - За съжаление нямаме "Черен колбас", но имаме "Черно мляко".
                      Те се изненадват и си поръчват по едно "Черно мляко". От кухнята излиза дебела, мазна негърка с огромни цици, стиска ги за вратовете и започва да ги кърми. Когато повече не могат да поемат, ги просва на пода и си отива. Едната мутра едва изрича:
                      - Добре, че нямаха "Черен колбас"...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Айше. детето падна в локвата. Какво ще правим? Да го извадим ли?
                        -Амии, остави го, ще си направим ново.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          -Имам две лоши новини за тебе и една за мене...
                          -?
                          -Некой ни е&е жена ти.



                          По съветско време един руснак решил да се избудалка с КГБ. Звъннал от уличен автомат:
                          - Ало, КГБ ли е?
                          - Да.
                          - Лошо работите, другари, лошо...
                          След един час пак решил да си направи майтап. Пак звъннал:
                          - Ало, КГБ ли е?
                          Отзад някакъв здравеняк го тупа по рамото:
                          - Да, КГБ e. Както можем, така работим...



                          Имало едно време един султан. Той имал евнух. Двамата били на една възраст. По цял ден султанът току плесне с ръце, евнухът тича и султанът му казва: "Доведи някоя жена от харема!" Евнухът тича и носи на ръце. По-късно султанът отново плясва с ръце евнуха отново пристига тичайки, султанът му казва: "Заведи жената!"
                          Евнухът отново тича, носи на ръце.
                          Така минали години. Султанът, вече с леко прошарени брада и коса, но запазен як мъж, а евнухът остарял и грохнал.
                          Поука: Здравият секс поддържа един мъж, но тичането по жените го съсипва.



                          Един дядо си имал ферма с езеро в ябълковата градина.Една вечер той отишъл да си набере ябълки,за целта си взел кофа.Край езерото чул весел смях и видял няколко девойки да се къпят в неговото езеро.Забелязвайки го,те се потопили до шия във водата и най-смелата от тях извикала:
                          -Няма да излезем,докато не си отидеш!
                          Старецът се намръщил,вдигнал кофата и рекъл:
                          -Не съм дошъл да ви гледам голотиите!Дойдох да нахраня крокодила...



                          Седи си един в кръчмата още от обяд и пие. Към вечерта се опитва да стане, но… краката
                          не го слушат.
                          - Келнер, кафе!
                          Келнерът носи кафето, пияният го изпива и пак опитва да стане, но не може…
                          - Келнер, още две кафета!
                          Келнерът донася кафетата, пияният ги изпива, едвам-едвам става и, влачейки крака, тръгва за вкъщи, прибира се, пада на леглото и заспива. Сутринта звъни телефонът:
                          - Какво?
                          - Обажда се келнерът от кръчмата, в която бяхте вчера.
                          - За какво?
                          - Ами не знам какво да правя с инвалидната ви количка…



                          Мъж е в аптеката . Ще купува презервативи . Аптекарката го пита :
                          - За Вас какъв размер?
                          - Ами ... Не знам ... Някъде толкова - и показва с палеца и показалеца някакъв примерен диаметър.
                          Аптекарката доближила устните си до ръката му и заявила :
                          - О, о, о - осми номер..!



                          - Ти правил ли си секс с жена ти преди сватбата?
                          - Не. А ти?
                          - Е, аз да, но от къде да знам, че ти ще се жениш за нея. . .



                          Пациент отива на преглед. Докторът се шашка:
                          - Абе, какви са тия гащи от олово дето ги носиш?
                          - Ами не си ли чувал - Чернобил, радиация, мутации... Да си пазя поколението.
                          - Аха.. А защо нямаш пръсти на краката?
                          - Веднъж ми се скъсаха тирантите.



                          В маршрутката влиза девойка. Застава до шофьора, вади пари и му ги подава, навеждайки се. Поличката й се повдига, показвайки на всички пътници голо дупе с прашки.
                          Реакцията е различна – мъжете гледат с интерес, а една баба казва “Пфу” обръщайки се.
                          Само един старец успява да удиви всички – въпреки, че вече си е платил, той отново вади пари от джоба си и казва: “Девойче, бихте ли подали на шофьора и за мен, моля?



                          Хроника на произшествието:
                          Доверчив младеж отворил вратата на две непознати пияни жени със съмнителен вид и въобще не съжалил…



                          Студент по ветеринарна медицина влиза на изпит и професорът му задава следния въпрос:
                          - Как се прави аборт на крава?
                          Студентът много се затруднил и професорът, му казал да излезе навън в коридора да си помисли и като се сети да се върне и да му отговори. Студентът излязъл, тръгнал да се разхожда по коридора и срещнал един приятел, който го попитал за какво се е замислил:
                          - Абе, мисля си, дали може да се направи аборт на крава?
                          - А не, приятел, в какво си се забъркал, бе!
                          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Не е вярно, че Опел не правят емоционално въздействащи коли. При вида на бяла Астра със сини буркани на всеки шофьор му спира дъха
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Полицай се кара на пиян шофьор:
                              - Абе ти не знаеш ли, че ако си пил изобщо не трябва да пипаш кормилото?
                              - Стига бе, аз и така едва карам, па какво остава без ръце...


                              Един пил студена бира и го заболяло гърлото. Отива у съседа – лекар, звъни и на вратата се показва жената на доктора. Болния шепнешком я пита/боли го гърлото/:
                              - Докторът тук ли е?
                              Жената също шепнешком му отвръща:
                              - Няма го – влизай!
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Елипсата е кръг, вписан в квадрат с размери 2 на 4.

                                ***

                                Много ме дразнят тези, които се правят на много културни като обсъждат Бетовен, а не са виждали нито една от картините му.
                                Последно редактирано от turtey; 09-03-14, 21:55.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X