Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Съпруга: Какво ще правиш ако умра? Ще се ожениш ли повторно?
    Съпруг: Разбира се, че не!
    Тя: Защо? Не ти ли харесва да си женен?
    Той: Харесва ми, разбира се!
    Тя: Е защо тогава няма да се ожениш повторно?
    Той: Добре тогава, ще се оженя.
    Тя: (видимо разстроена) Така значи...
    Той: (пъшка)
    Тя: И в нашата къща ли ще живеете?
    Той: Защо не, добра къща е.
    Тя: И ще спите в нашето легло?
    Той: А къде другаде?
    Тя: Ще й даваш ли да кара колата ми?
    Той: Разбира се, тя е почти нова...
    Тя: И ще смениш моите снимки с нейни?
    Той: Би било уместно...
    Тя: И ще й даваш да ми ползва обективите?
    Той: Не, тя е с Канон...
    Тя: --тишина--
    Той: Опа...
    Калин - О88 б579I9I
    Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

    Коментар


    • От: Вицове

      На закуска в ромско семейство. Дъщерята:
      - Тате, тате, днес ще ме вземеш ли от детската градина?
      - Да те взима мъж ти. Аз съм на училище!
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • От: Вицове

        Ханко Брат
        Рамбо Силек
        Сър Пичук
        Дърт Aнян и тримата му с китари
        Смело с ръце
        Дон Дуков 2
        Мони кабел учи
        Арнолд Шварц е негър
        Фанта с магории
        Пияни виж ни!
        Питат ли Медей Зората?
        Николайко Перник
        Доко, гащи чакам
        Института по метеорология КАМБАН
        Донки Ход
        Добрич Интолов
        Ей, сиди си
        Паренка ша духа
        Хана Спарух,
        Хантер Вел
        Гой Комитич
        режисьорна дублажа
        ай рън мей дън
        Цветан Каризова..
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Вицове

          Пропуснал си евреина Ханас Парух.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • От: Вицове

            Надпис в тоалетната: "В случай на бомбардировка - скрийте се зад тази тоалетна чиния. Нея още никой не я е улучил! Чистачката."
            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

            Коментар


            • От: Вицове

              На градския новинарски сайт: "По пътищата в областта слагат маркировка".
              Първият коментар: "По-добре на пътищата в областта да слагат асфалт!"
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • От: Вицове

                14 февруари… Во аптека:
                - Добар деееееен!
                - Завршија дечко.
                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                0885372997 - Дани

                Коментар


                • От: Вицове

                  Случва се и да се заблуди човек ....
                  Преживяванията на човека Х:

                  "Веднъж отивам в един бар и по едно време усещам, че ми се пърди, и то много сериозно.
                  За щастие музиката беше доста силна и ми хрумна да пускам леки,
                  но категорични пръцвания в такт с музиката - така, че да не се чуе.
                  И така 2-3 песни, обикалям из бара, докато ми олекне.
                  След 3-тата песен обаче усетих, че всички ме гледат странно с леко отвращение в погледа.
                  В този момент осъзнах, че не съм си махнал слушалките на айпода от ушите!"
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • Кой е най-тъжния човек на света? - Катаджия, гледащ Формула 1.

                    Най-краткия виц от близкото минало

                    Срещат се двама.
                    Първия:
                    - Абее...
                    Втория:
                    - А деее....

                    Че нещо пак почват да стават актуални
                    Последно редактирано от Zahari007; 06-02-13, 15:55.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Джон поканил майка си на вечеря в квартирата си. Показал и всичко - кухня, хол, спалня с две легла. Майка му отдавна се съмнявала в ориентацията на сина си и не била учудена колко красив младеж е съквартиранта на Джон. По време на вечерята те се държали непринудено, но майка му все още не била удовлетворена и подозирала, че има повече от колкото показват на пръв поглед. Подпитала ги и Джон и казал:
                      - Знам какво си мислиш, но те уверявам, че с него сме само приятели!
                      Минала седмица след това и двамата се заприказвали:
                      - Джон, знаеш ли, че се чудя ... от както майка ти ни гостува ми се струва, че изчезна единия сребърен нож от комплекта, който ти подарих.
                      - Малко вероятно е мама да го е взела, но ще и пиша.
                      В типичен британски стил Джон оформил: "Скъпа мамо, не искам да кажа, че си взела един нож от нашата кухня, но не искам да кажа и, че не си взела един нож от нашата кухня. Факт е обаче, че един сребърен нож липсва от там." В отговор на това получил: "Скъпи Джон, не искам да кажа, че спиш с него, но не искам да кажа и, че не спиш с него. Факт е обаче, че ако съквартиранта ти си лягаше в собственото си легло, щеше вече да е намерил сребърния нож. С любов: Мама"
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        "Мъж отсяда в хотел в Австралия. В стаята имало компютър и той решил да изпрати електронно писмо на жена си. Обаче случайно сбъркал адреса и без да усети, изпратил писмото не на когото трябва.

                        В същото време, някъде в Хюстън, вдовица се връща от погребението на съпруга си. По някое време потъналата в скръб жена решила да си провери електронната поща. Прочита първото писмо и пада възнак в безсъзнание. Синът на вдовицата дотичал разтревожен в стаята и пътьом хвърлил поглед на екрана. А там пишело:

                        До: Моята любяща съпруга
                        ...
                        Тема: Пристигнах

                        Дата: 7-ми септември, 2005 г.

                        Знам, че ще те изненадам с това писмо. Слава богу, и тук имат компютри вече, та да можеш да изпратиш писма на своите любими. Току-що пристигнах и отседнах. Виждам, че всичко е приготвено и за твоето пристигане утре. Нямам търпение да се видим! Надявам се твоето пътуване да е също безпроблемно като моето.

                        Послепис: Адски е горещо тук долу

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Син пише на майка си писмо:
                          "Скъпа мамо! Роди ми се син. Жена ми няма мляко и бебето сучеше от една негърка. Затова за една седмица то почерня."
                          Отговорът на майката:
                          "Скъпи сине! Когато се роди ти, аз също нямах мляко и затова ти давах от крава, но рогата ти пораснаха едва на 30 години”..
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Беседват трима Будисти:
                            Първия : Аз медитирах 3 години и получих просветление
                            Втория : Аз медитирах 5 години и получих просветление
                            Бойко Борисов : А на мен ми падна тухла на главата като малък и директно станах Буда
                            Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                            Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                            0885372997 - Дани

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Корабокрушенец на остров с канибали. Минава време и се ражда бяло дете. Вожда привикал белия. Рекъл му:
                              -Ей, к'во е това бяло дете бе? Е с'я ше те сготвиме!
                              -Виж сега вожде. Това може да се случи, когато преди много време в рода е имало бял човек. Ето примерно виж това стадо бели кози. Всички бели, а една черна!- рекъл белия.
                              -Ааа, ти си трай за козата и аз ше си трая за детето.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Млад писател търси опитна секретарка.
                                След 20 години:
                                Опитен писател търси млада секретарка.
                                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                                0885372997 - Дани

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X