Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Вицове

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    майтапа си е майтап, но преди десетина години в Аутобилд (или друго подобно) имаше публикувана туристическа карта на Европа. На България наистина имаше нарисуван джип и задраскана бензиностанция...
    А домати с колци нямаше ли
    LZ1DWW

    Коментар


    • От: Вицове

      Японците измислили най-добрия секс робот, и решили да тестват прототипа !
      Поканили за пробите три нимфоманки от различни държави.
      Тест 1 - Влиза Американката, и от вътре се чува яко пъшкане, леко поскърцване на метални части и така около 1 час. Нимфоманката излиза цялата одърпана краката им треперят и казва 10 от 10 точки.
      Тест 2 - Влиза Украинката, и от вътре се чува яко пъшкане, охкане, звуци от драскане с нокти по ламарина и така около 1 час и 10 минути. Нимфоманката излиза цялата одърпана краката им треперят и казва 10 от 10 точки.
      Тест 3 - Влиза Българката, и от вътре се чува яко пъшкане, охкане, звуци от драскане с нокти по ламарина, тътен от удари по варел и така около 2 час и 30 минути. Робота излиза и започва да бяга с всички сили а след него излиза нимфоманката цялата одърпана, потна и вика на робота - батерии да бягаш имаш а за ебане нямаш а ?

      Коментар


      • От: Вицове

        - Татко, какво е камикадзе? - Човек, останал да живее в България.
        - А мазохист?
        - Човек, живял в чужбина и завърнал се отново тук!
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Вицове

          Късно през нощта на вратата на публичен дом се чука. Мадам става и отваря вратата. Отпред стоят две подпийнали момчета.
          - Добър вечер. . . Имаме тука двайсет лева. . . Какво ще ни предложите за тях?
          Мадам ги измерила с поглед и им казала:
          - Момчета, за двайсет лева ви предлагам да идете в ей ония храсталаци там и да се опънете един друг. . .
          И затръшнала вратата.
          Седнала обратно да реди пасианс на компютъра, но след петнайсетина минути отново се чука. Тя отваря, отново същите момчета. . .
          - Какво има пак, бе, момчета?
          - Ами, готови сме. На кого трябва да дадем парите?
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: Вицове

            Влак пътува към морето. В едно купе пътуват грузинец и девойка. Девойката мълчи през цялото време.
            - Девойче, - не издържа по едно време грузинецът - защо мълчиш непрекъснато?
            - Иска ми се, мълча си! - отговаря девойката.
            - Иска ти се, а си мълчиш! - удивява се грузинецът.

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
              Влак пътува към морето. В едно купе пътуват грузинец и девойка. Девойката мълчи през цялото време.
              - Девойче, - не издържа по едно време грузинецът - защо мълчиш непрекъснато?
              - Иска ми се, мълча си! - отговаря девойката.
              - Иска ти се, а си мълчиш! - удивява се грузинецът.
              Насе, тоя виц се разказва на руски!!!
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • От: Вицове

                Кажете, има ли някой език на тази планета, на който да има дума, означаваща нещо средно между "капе" и "тече"? Няма такъв. Аз съм проверил специално. А на български има - "църцори".

                РОМАНТИЧНА МАТЕМАТИКА:

                Умен мъж + умна жена = романс

                Умен мъж + глупава жена = афера

                Глупав мъж + умна жена = сватба

                Глупав мъж + глупава жена = бременност

                МАТЕМАТИКА В СЛУЖБАТА:

                Умен шеф + умни подчинени = печалба

                Умен шеф + глупави подчинени = продукция

                Глупав шеф + умни подчинени = повишение

                Глупав шеф + глупави подчинени = просрочване

                МАТЕМАТИКА В МАГАЗИНА:

                Мъжът би платил 2 лв. за нещо, което струва 1 лв., но има нужда от него.

                Жената би платила 1 лв. за нещо, което струва 2 лв., но няма нужда от него.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                  Кажете, има ли някой език на тази планета, на който да има дума, означаваща нещо средно между "капе" и "тече"? Няма такъв. Аз съм проверил специално. А на български има - "църцори".
                  Ти ли си го проверил или си го преписал отнякъде? И в двата случая звучи ... да кажем невъзможно.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
                    Влак пътува към морето. В едно купе пътуват грузинец и девойка. Девойката мълчи през цялото време.
                    - Девойче, - не издържа по едно време грузинецът - защо мълчиш непрекъснато?
                    - Иска ми се, мълча си! - отговаря девойката.
                    - Иска ти се, а си мълчиш! - удивява се грузинецът.
                    Грузинец и французойка пътуват в едно купе. Французойката решила да наруши тягостната тишина и учтиво пита:
                    - Парле ву франсе?
                    - Конечно, хочу!
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Звъни телефона. Отговаря мъжа:
                      - Хванали сме тъща ти. Ако не платиш 100 000$ ще я клонираме
                      sigpic

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Летят в вертолёте Медведев, Путин и Кудрин. Кудрин говорит: Вот я сейчас брошу на землю тысячу рублей и нашедший её человек, будет счастлив! Путин ему отвечает: А я сейчас брошу две купюры по 500 рублей, и два человека,нашедшие их,будут счастливы!На что Медведев отвечает: Эх вы,благодетели! Вот я брошу сейчас десять сторублёвых купюр, и десять человек будут счастливы! Пилот вертолёта поворачивается к ним и говорит: А я сейчас трёх мудаков сброшу, и сто двадцать девять миллионов человек будут счастливы

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          "По дрехите посрещат, по ума изпращат" - народна поговорка.

                          "А в Перник си те посрещат и изпращат с винкела" - бюлетин на МВР
                          LZ1VWW

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Провинциалистка от Източна България я приемат на работа в столична фирма. На сутринта в първия си работен ден тя пита:
                            - Шефът дье йе бе?
                            - Колежката й, явно не разбрала въпроса, отговаря:
                            - Амии.. мен на дивана, ама тебе - не знам..

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Отишъл Стоичков в Америка и седнал в джентълменски клуб.
                              Минал сервитьора и Стоичков му вика "Ей Ти" и севритьора му донесъл 8 чая
                              LZ1ZAH

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Вечерят двама съпрузи пред телевизора.Мъжът на три ракии , извънредно доволен от себе си, решава да предизвика половинката интелектуално:

                                -Жена, можеш ли да ми кажеш нещо, дето хем силно да ме огорчи, хем и да ме зарадва някак си?

                                Благоверната мълчи около минута и с мила усмивка казва:

                                -На брат ти му е по-малък от твоя!
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X