Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    В брачното ложе, мъжът казва на жената:
    - Скъпа, като радиатор си ...
    А тя пита:
    - Толкова ли съм гореща ... ? (с надежда в гласа)
    - Не бе - ръмбиш!
    Мир, наше познание и практика имеют системную природу. Мы мыслим. Необходимо согласование системности и мышления. Mышление обеспечивается образованием. Следовательно и оно должно быть системным!

    Коментар


    • От: Вицове

      Това незнам дали е за тук, за Алтернативата на бойко или за темата за Дакар:

      Успехите на българския премиер в строежа на магистрали не останаха незабелязани от световната спортна общност. Бойко Борисов бе поканен да асфалтира трасето на ралито Париж-Дакар.

      ПП Това е само началото. После и други офф-трасета.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • От: Вицове

        На времето, имаше един виц във връзка с въпроса, защо постоянно някъде нещо се копае. Той завършваше с отговор:
        - Търсят дипломата на Т Живков.
        Днес може да звучи така:
        - Търсят останалата част на "Винету" (за да я дочете ББ).
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          На времето, имаше един виц във връзка с въпроса, защо постоянно някъде нещо се копае. Той завършваше с отговор:
          - Търсят дипломата на Т Живков.
          Днес може да звучи така:
          - Търсят останалата част на "Винету" (за да я дочете ББ).
          "Винету" или "Кръстникът" ?
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • От: Вицове

            Един приятел ми прати днес следния виц:
            Влиза еднa 60 кг нинджа в асансьора и гледа един огромен негър.
            Черният поглежда надолу и казва: 210 см, 160 кг, 39 см к*р, 2 кг ташаци, Търнър Браун.
            Нинджата припада.
            Големия негър се навежда, бие му шамарчета, свестява го и го пита:
            - Кво стана бе, пич?
            - Извинете, ама какво точно ми казахте преди малко?
            - Видях, че ме гледаш озадачено и отговорих на въпросите, които най-често ми задават - висок съм 210 см, тежа 160 кг, 39 см к*р, 2 кг ташаци, казвам се Търнър Браун.
            Малкият: Oх, така кажи бе човек - аз чух ТЪРН АРАУНД
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Вицове

              Журналисти питат Бойко Борисов след завръщането му от Германия:
              - Господин Борисов, какво Ви направи най-голямо впечатление в Германия?
              - Най-впечатляващо е, че имат много магистрали и нито една тракийска гробница.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Вицове

                Мъжът бизнесмен, изпраща факс на жена си :


                "Скъпа, вярвам че ще разбереш, сега когато ти си вече на 54 години, имам известни нужди, които ти не можеш повече да задоволяваш. Аз съм много щастлив с теб, смятам, че си прекрасна съпруга и искрено се надявам, че няма да реагираш болно като разбереш, че когато получиш този факс, ще съм в хо...тел "Confort Inn" с Ванеса, 25 годишната ми секретарка. Но не се безпокой, ще си бъда в къщи преди полунощ."


                Когато мъжът пристига в къщи, намира бележка върху масата :


                "Скъпи, получих факса ти и много ти благодаря за проявената загриженост. Възползвам се от случая да ти напомня, че ти също си на 54 години. И да те осведомя, че когато четеш тази бележка, ще съм в хотел "Fiesta" с Мишел, моя треньор по тенис, който както и секретарката ти, е също на 25 години.
                Понеже освен че си преуспял бизнесмен, си завършил още и математика, ще можеш лесно да разбереш, че си приличаме при тези обстоятелства, но ... с една малка разлика :
                "25 влиза повече пъти в 54, отколкото 54 в 25 ..."


                Следователно, не ме очаквай по-рано от утре!
                LZ1ZAH

                Коментар


                • От: Вицове

                  Погребват пияница. Майка му върви след ковчега и нарежда:
                  - Къде те носят, сине? На влажно, на тъмно, на студено! Няма кой да те нахрани, няма кой да те напои!
                  Отзад вървят приятелите му пияндурници.
                  Единият бута приятеля си и с прегракнал глас му казва:
                  - Ей, кви ги разправя тази бе? Да не го носят у нас бе?


                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Един мъж отива на преглед в кабинета по кожно-венерически болести. Лекарят го преглежда и пита:
                    - Секс с непозната, нали?
                    - Как непозната, бе докторе! Целият град я познава!


                    "Да боднем в Хепи" не се отнасяло за сервитьорките. Разочаровани клиенти се чувстват подведени. Оплакват се в КЗП.
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Един приятел се оплаква на друг:
                      - Вече ми писна! Като се прибирам късно и почерпен, влизам по чорапи, тихо се събличам в банята и много внимателно се вмъквам в леглото, а моята веднага започва да крещи, да вдига скандали. Ужас!
                      - Ами защо не пробваш като мен. Аз като се прибера пиян, трясвам вратата с всичка сила, тръшвам се на леглото до нея, ущипвам я по гъза и й казвам - Скъпа, хайде сега една свирка!...
                      И никога досега не се е събуждала.
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        18+
                        Малко е стар може и да е пускан!

                        На годишнина от сватбата съпрузи си говорят. Мъжът:

                        - Искаш ли след толкова години да разнообразим половия си живот?
                        - Нямам нищо против, ти какво предлагаш? - казва жената.
                        - Да пробваме в ушите, например, предлага мъжа.
                        - Стига бе, ще взема да оглушея, притеснила се жената.
                        - Е, ти за толкова време не онемя
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Въпрос към Радио Ереван :
                          - Какво би трябвало да се промени, за да могат българските пътища да отговарят на стандартите на Европейския Съюз?
                          - Стандартите на Европейския Съюз.


                          sigpic

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            При последната визита на Бойко Борисов при германския канцлер Ангела Меркел, премиерът на България предложил за улеснение на германския автомобилен концерн Volkswagen - "Голф"- овете да излизат от завода директно с пернишка регистрация.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Два вица в комплект - единия без другия не върви....

                              Зет отива при тъща си и казва:
                              - Сипи една ракия и ще ти дам 20 лева......
                              -Ах ти мръсен пияница! Пройдоха! Непрокопсаник!........ Ама наум "20 лева са си 20 лева при тази малка пенсийка".....
                              Сипва му тя ракийката, зетя я гаврътва и пак казва:
                              - Сипи ми още една и ще ти дам още 20 лева!
                              Взела веднъж парите и и харесало - що пък да не повтори.....
                              Сипала му пак - той пак я изпил, набрал кураж и казва:
                              - Ще ти дам 100 лева за да ти ударя един шамар!
                              - 100 лева!!!!....Ама наум: "100 лева са си 100 лева при тази малка пенсийка".....Какво пък един шамар.... И без това не се обичаме....
                              Зетя тъкмо и отвъртял един и в това време се обажда съпругата му и пита:
                              - Мили, Даде ли пенсията на мама?......

                              Втория виц
                              В едно предприятие имало една засукана секретарка, обаче на никого не давала!
                              Мнозина се пробвали и никой не успял.
                              Един ден едно младо коце - дрът бегач, отишъл при нея и казал:
                              - Коте, Давам ти 200 лева ако ми бутнеш......
                              Мацето се замислило и "200 лева са си почти един аванс....Какво пък тъкмо сега свърших парите, а искам да ида в мола...."
                              И се навила мацката.
                              Тъкмо свършили работа и вървят по коридора, а насреща главния счетоводител и пита:
                              - Пешо, ти даде ли на секретарката аванса?.....
                              АИГ-Заваряване ООД
                              Производител на заваръчни апарати "DEL"
                              http://www.aigwelding.com
                              0889 522 036

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                От нета:
                                Срещат се две блондинки и едната пита: "моят има рожден ден, чудя се какво да му взема?"
                                Другата: "е ми какво ... вземи му джипа!"
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X