Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Игуменката на манастира строила една сутрин всички монахини и със смръщени вежди продумала!!
    Сестри в двора на манастира е намерен употребяван презерватив!!
    Дъртите кръстеики се прошепвали:Господи помилуй,Господи помилуй!!
    А младите:Хи Хи Хи!!
    Да ама беше продупчен!Тогава младите кръстеикисе, Господи помилуй,а дъртите--- Хи Хи Хи!!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • От: Вицове

      Ако се съди по съдържанието на телешкия салам, то излиза, че кравата не е животно, а растение.


      Да не зависиш от "Органи" в България....

      Коментар


      • От: Вицове

        - Ало, Софийска вода ли е?
        - Да, какво обичате?
        - От чешмата ми тече вода!
        - А... вие какво очаквахте?
        - Еми, като гледам сметката, очаквах да е поне Хайнекен!


        Да не зависиш от "Органи" в България....

        Коментар


        • От: Вицове

          Три неща, които само Бойко Борисов може:
          1. Да пие на екс от чешмата
          2. Да затръшне въртяща се врата
          3. Да изтрие recycle bin
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
            - Ало, Софийска вода ли е?................
            Сетих се за един стар виц, който съм пускал отдавна:
            -Алоооо, Енергото ли е?
            -Не, тука е Софийска вода.

            -и на вас да ви еба майката!
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Вицове

              И аз се вдъхнових от един клип на Scrapheap , за канабиса.. та :

              Един преподавател по природознание..
              - Ученици днес ще учим за вълка. ( и в това време си отваря куфарчето , и започва да свива един джойнт )
              - Вълка , е средно голям горски хищник , със строго изразена йерархия , движи се на глутници ( цигара вече е свита , поднася я към устата си ) , и през зимата..( пали цигарата , опъва си мощно и равномерно ) ... отлита на юг
              "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
              "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

              Коментар


              • От: Вицове

                Двама отишли да пият в Южния парк. Напили се яко. На другия ден се срещат, единият е целият в синини, отоци, куцащ.
                Другият го пита:
                - Какво е станало с теб?
                - Ами вчера, като се разделихме с тебе, успях да мина само десетина метра и една кола ме удари в коляното! Точно да стана, и един кон с копитото ме удря яко в гърба! Отново падам, ставам, и един самолет! С крилото по шията. Едва не ми откъсна главата. Вдигам си главата и бам! - една ракета точно между очите!
                - Ти се майтапиш!
                - Не вярваш ли? Питай шефа на въртележката!!!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Американец, англичанин и руснак решили да проверят в коя държава ехото е най-дълго.
                  Отишли в Америка. Качили се на най-високата планина и американецът викнал:
                  - Ехооооо!
                  - Хо-хо... - отговорило ехото.
                  Отишли в Англия. Качили се на най-високата планина и англичанинът се провикнал. Ехото отговорило:
                  - Хо...
                  Отишли в Русия, качили се на най-високата планина и руснакът извикал:
                  - Водкааааааа!
                  А ехото отвърнало:
                  - Где-где-где...
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    -Ало, комисията за защита на животните ли е?
                    -Да, комисията за защита на животните е.
                    -Може ли да дойдете, че на дървото в градината ми се е качил некакъв пощальон и ми тормози питбула!
                    Only after the last tree has been cut down,
                    Only after the last river has been poisoned,
                    Only after the last fish has been caught,
                    Only then will you find that money cannot be eaten.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от Jamo Преглед на мнение
                      И аз се вдъхнових от един клип на Scrapheap , за канабиса.. та :

                      Един преподавател по природознание..
                      - Ученици днес ще учим за вълка. ( и в това време си отваря куфарчето , и започва да свива един джойнт )
                      - Вълка , е средно голям горски хищник , със строго изразена йерархия , движи се на глутници ( цигара вече е свита , поднася я към устата си ) , и през зимата..( пали цигарата , опъва си мощно и равномерно ) ... отлита на юг
                      А бе то така и аз се сетих за един, може и да е пускан тук, ако е така моля за извинение:

                      - Ало пожарната ли е?
                      - Да, кажете.
                      - А ми значи да ви кажа, че преди 2 години правих у нас купонче и един приятел донесе страшен джойнт.
                      Изпафкахме го обаче останаха семенца и решихме да ги засадиме в една саксия.
                      То пък взе, че хвана и порасна хубаво растение, което изпушихме миналата година пак на купонче у нас и пак останаха семенца,
                      обаче Жорката така се беше напафкал, че бутна купичката със семената долу в градината и.....
                      - Господине вие нормален ли сте? Ние сме пожарната служба, а не.....
                      - Така де, та като идвате да гасите къщата на съседа, да внимавате с градинката ми!
                      "Bis dat qui cito dat"

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Полицай спира кола и о чудо! Колата я кара един змей. Полицаят се панира тотално и казва:
                        - Я ми дъхни...
                        Змеят:
                        - Абе, ти да не си пил???
                        Мир, наше познание и практика имеют системную природу. Мы мыслим. Необходимо согласование системности и мышления. Mышление обеспечивается образованием. Следовательно и оно должно быть системным!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Пълна помийна шахта. Майсторът седнал на ръба на шахтата. До него, чинно изправен, стои чиракът със сандъче инструменти. Майсторът иска гаечен ключ от чирака, поема дълбоко въздух и се потапя в мътната вода. След няколко минути изплува обратно, иска нов инструмент, поема дълбоко въздух и се потапя отново към авариралата канализация. Това се повтаря десет пъти. Най-накрая, майсторът излиза на повърхността, доволен от свършената работа и казва на чирака:
                          - И да учиш занаята, момче, че иначе цял живот ще подаваш инструменти на майстора си!



                          На светофар Volvo се забива в джип пълен с борчета. От джипа излизат трима здравеняци и се приближават към Volvo-то. Прозорецът на шофьора бавно се спуска.
                          Борчетата:
                          - Ей, тъпак, видя ли кво направи. Сега трябва да продаваш колата и апартамента, за да се разплатим за джипа....
                          Във Volvo-то седи мъж с вратовръзка. Той спокойно пита:
                          - Момчета, вие пък какви сте?
                          - Ние сме спортисти
                          - Е щом сте спортисти..- мъжът изважда един огромен пистолет - На старта! Готови! Старт!



                          Полицай спира шофьор:
                          - Добър ден. Документите за проверка!
                          Шофьора му казва:
                          - Ей сега. Елате по-близо, ако може, че са ми долу в жабката.
                          Полицаят си провира главата в колата през прозореца, шофьорът вдига стъклото и го защипва.
                          След това невъзмутимо излиза през другата врата, смъква панталоните на полицая и го оправя.
                          Прибира се в колата, сваля прозореца и потегля пред погледа на изумения полицай.
                          Полицаят се оглежда и вижда минувач.
                          - Ей, видя ли номера на тоя?
                          Минувача (смеейки се)
                          - Видях го бе, как да не го видях?! Аз такъв номер и в цирка не бях виждал!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Подсъдимият, защо сте удушили тъща си?
                            - Не съм я удушил, аз и оказах първа помощ.
                            - Как да го разбираме?
                            - Ами, потече и кръв от носа и за да я спра, аз и пристегнах шията с едно въженце.
                            глупак е този , на който могат да разчитат всички , а той си мисли ,че може да разчита на някой
                            ubuntu - linux happy user

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Може да е старо, ама онзи ден го чух от хлапе 6-ти клас.
                              Знаете ли как се казва майката на Бойко?
                              Бойкородица.
                              А знаете ли, че Бойко е роден от леля си. Щот никой не може да му е..е майката.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Един пич спечелва добри пари и решава да си купи мотор - "Харли".
                                Отива в магазина, избира най-готиния, целия хромиран и блести.
                                Продавача му казва:
                                - Модела е страхотен, само да не се повреди лъскавото покритие, трябва винаги да носите с вас две тубички вазелин и като видите, че ще вали - намазвате мотора.
                                Взел си пича мотора, носи си тубите, ползва ги и всичко е ОК. Забил след време едно гадже, вози го нагоре-надолу, и един ден мацето го кани на вечеря у тях да го запознае с техните:
                                - Само че у нас има едно правило - който пръв проговори на вечеря, той мие всички съдове!
                                Отиват у тях, гледа пича от вратата - камара съдове, неизмити от месеци. Сядат, вечерят, никой дума не обелва и чака все другият да се натресе да мие. Свършили с яденето и пича си мисли какво да направи, та да се измъкне от миенето. Хваща той гаджето, оправя го на масата пред родителите й - онези нищо не казват. Хваща майката след това - оправя я и нея - никой пак нищо не обелва.
                                По едно време чул, че навън прогърмяло - ще вали - и извадил тубите.
                                Моментално бащата скочил:
                                - Спокойно бе момче, спокойно, аз ще измия съдовете, само спокойно!
                                Една къртица си ровела под нудиски плаж и
                                излязла между краката на една жена.
                                Погледнала нагоре и казала:
                                - Ежко , ти ли си бе Ежко.Що смърдиш така? Да не си умрял ?
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X