Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
    Здравейте другарчета мили.Отдавна несъм подпийвал с вас,но просто имам много работа Искам да поздравя всички именяци и да им пожелая от все сърце всичко най-най.Обичкам ви и се радвам че съм сред вас


    Утре за мое огромно съжаление трябва да приспя най-милото създания в моя живот наречено Кая.Това е най-сладинкия дакел който е в живота ми от 18 години,за съжаление повече не мога да допусна да се мъчи Другарчета обичам тоя пусти дакел със сълзи на очите ви пиша
    Реших че за нея ,а и за мен е най добре да си я прекопам на Витоша,надявам се да не наруша нито едно правило от форумните ,но утре мисля да и намеря местенце което е слабо посещавано от който и да било!!! Обичам си я и искам да почива в Мир в най прекрасното и спокойно масто.



    п.п.Съжалявам че ви занимавам с проблемите си,но просто ви чувствам близки и исках да споделя с вас.Наздраве
    Много тежък повод за запивка.Съчувствам ти..........
    наздраве............

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Наздраве на тези които все още запиват !

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Хора да не спите? Айде наздраве!
        Ама засрамете се

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Наточил съм буркан вино от новата реколта,слушам "Черно фередже" и се гордея(срамувам),че съм българин http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=42924&page=6
          Наздраве!!!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
            Здравейте другарчета мили.Отдавна несъм подпийвал с вас,но просто имам много работа Искам да поздравя всички именяци и да им пожелая от все сърце всичко най-най.Обичкам ви и се радвам че съм сред вас


            Утре за мое огромно съжаление трябва да приспя най-милото създания в моя живот наречено Кая.Това е най-сладинкия дакел който е в живота ми от 18 години,за съжаление повече не мога да допусна да се мъчи Другарчета обичам тоя пусти дакел със сълзи на очите ви пиша
            Реших че за нея ,а и за мен е най добре да си я прекопам на Витоша,надявам се да не наруша нито едно правило от форумните ,но утре мисля да и намеря местенце което е слабо посещавано от който и да било!!! Обичам си я и искам да почива в Мир в най прекрасното и спокойно масто.



            п.п.Съжалявам че ви занимавам с проблемите си,но просто ви чувствам близки и исках да споделя с вас.Наздраве
            Имах такъв гаден момент в живота си с предишната си овчарка.Искрено ти съчувстам,на мен не ми даде сърце да му приключа живота и бяхме с мъките му докрай.Не мога с писане да ти обобщя картината,но наистина е много тежко-да изпратиш някой който никога не ти е мислил злото и дори да си му набил тупаник в момент на нервен изблик,а той пак да те е гледал разбиращо-спирам да ти сипвам сол не на място.Не минава,просто времето прави необходимото да е по-леко/в което не съм сигурен/.Лека му пръст на животинката/когато решите/-няма да ти кажа "наздраве",много ще ви е тежко,но трябва да намерите начин да го преодолеете.
            Дръж се приятелю,трябва да сме над някои моменти във фазата на циркулация/щото всички знаем че като ги вземаме имат по-къс жизнен път/.Абе.../лесно се дава акъл,ама преди 7 години...нищо не съм забравил!/

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Наздраве колеги!Успешна нова идна седмица!Вече е време за по една биричка.
              Женя Вълчанова 0888272565

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от kpaco Преглед на мнение
                Наточил съм буркан вино от новата реколта,слушам "Черно фередже" и се гордея(срамувам),че съм българин http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=42924&page=6
                Наздраве!!!

                Толкоз народ, оставихте ме сам да се бия с "интернационалите атеисти"...
                Намеквах, натвърдях.... озаптих се малко де, наздраве, ама пак ми свърши бирата...
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Наздраве на всички!Само не се уливайте много,че утре е понеделник...
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Наздраве и от мен, преди лягане.
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      наздраве аз сега почвам
                      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                        наздраве аз сега почвам
                        Наздраве, щом почваш сега!

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Наздраве, щом почваш сега!

                          Мааааалиии и ти ли се коколиш още даи у скаипа
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Привет!
                            Хайде аз днес да открия кръчмата...
                            Ха наздраве от мен...от здраве да не се отървем...
                            Аз съм на червен винцой...домашен...токнах си килце от бурето, че нещо ми е студено...пък нали човек трябва да си сгрее душицата...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Наздраве и от мен.
                              Печеното пиле, съпроводено от салата зеле с майонеза си беше ОК с бира, нищо, че навън е доста хладно.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Аз па си пържа картофи и наденички.Перфектни са за биричката
                                НАЗДРАВЕ
                                Където Бирата, Там и Аз...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X