От: Бар "Наздраве"
Наздраве, Доби!
Присъединявам се към апела и наздраве
Наздраве, Доби!
Присъединявам се към апела и наздраве
Готово нагласен е-няма къде да ходи
Къде го бармана да не ви сипва бром в чашите а....

Къде го бармана да не ви сипва бром в чашите а....


.
Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар