Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Наздраве, Доби!
    Присъединявам се към апела и наздраве

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
      Друго мислех аз-с блага дума, съпроводена с лош поглед и voilа
      Спестяваме от адвокатски хонорари и други съдебни такси, но те си остават дължими от Крум Готово нагласен е-няма къде да ходи


      Вие двамата,усещате ли как ще ме гоните утре,за да ми дадете едни пари!!! Не за друго,ама имам лоша уста!! Да ви почвам ли,или ще се покаете ......още днес!!

      Наздраве,баровци!

      п.пА на вас двете,откъде да ви намерим трезвен маж по това време???Само пияници-безхаберници,и тук-там по некой неразличител!!! Обадете се утре,по-раншко!!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Евгени,да помагам нещо ако се озориш?А наздраве!
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          ГлЕийй.. ти сега и предварителни поръчки да пускаме......Иве, други барове няма ли, да земем да отворим някой друг бар в сайт за запознанства, току виж се намерил някой по засукан Мъж, те у Нашият Бар нещо са се увредили, от Жипките ли, от Маторите ли, нефелни станали. Къде го бармана да не ви сипва бром в чашите а....
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
            ГлЕийй.. ти сега и предварителни поръчки да пускаме......Иве, други барове няма ли, да земем да отворим някой друг бар в сайт за запознанства, току виж се намерил някой по засукан Мъж, те у Нашият Бар нещо са се увредили, от Жипките ли, от Маторите ли, нефелни станали. Къде го бармана да не ви сипва бром в чашите а....
            Може и да са се увредили- и аз нещо такова подозирам, Доби. Но може и да им е по рождение.
            Само да не ни обвинят в женска солидарност, макар че лошо няма.
            Знам ли, аз по други барове не ходя... засега. Но съм с теб!
            Наздраве с биричка

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Добре де, голямо мрънкане за тез мъже, пуу! Айде плакнете окото и наздраве!

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Аз па си купИх коУеУо и сегиш ши требе да врътим педалите
                Наздраве
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Тишо, кво държи тоя в парцаля бре?
                  П.П. Марто, наздраве! Знам, че винаги мога да разчитам на тебе!
                  Наздраве на всички! (без оня пИдал, с кръпата...)
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Устата на Крум-лоша, колко да е лоша, ще си остане без далаверата. Страшно няма значи!
                    А на вас двете...Крум (пак той) ще ви се притече на помощ-току виж отворил тема: "Българските мъже са най-красиви, умни и диви-жените им бягат от тях"
                    Как са ушите, Круме?

                    Ох, наздраве

                    п.п. Тоя отгоре ме стресна. Пиша си аз, натискам "публикация" и ми се появи тоя...монитора е здрав.
                    Последно редактирано от Гриша; 24-04-12, 22:05. Причина: п.п.
                    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Тишо....Благодаря...е ние не сме ли Хасан де...а Хасан не е ли хора....?????
                      Сега едно голямо Наздраве!
                      Ивееее, видя ли как ни намериха и на нас благинка....то кво ни остана само очите да плакнем и чашите да вдигаме.
                      Ей мъжето от нашиьот Бар..ама верно ли в тая криза да одим да дирим инвентар за чужд бар
                      Наздраве, Иве, наздраве и на Мъжето от нашия си Бар!....с червено винце.
                      Уточнявам: Който не му аресва оня с кърпата....марш у банята, после една фотосесия, може със шише с чаша, дъмаджана и до буре може.
                      следва....копи...пейст..у бар Наздраве.....а после кво ще следва не смея да мисля.
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Запотен ми се струва младежа, имахме изискване.
                        Но иначе, мерси за жеста
                        От мен последно наздраве с последна глътка бира
                        п.п. Доби, победихме!!!

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Голям мач за Челси ! Циркаджиите БарЦилона отпаднаха!
                          Наздраве
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Ива Стойкова Преглед на мнение
                            Запотен ми се струва младежа, имахме изискване.
                            Но иначе, мерси за жеста
                            От мен последно наздраве с последна глътка бира
                            п.п. Доби, победихме!!!
                            Понеже съм толерантен (модерно е) ти давам възможност, с кой от тримата ми адвокати да обсъдите бъдещето си

                            Друго си е Патриархата-прибираш се у дома в понеделник вечер, меташ три кила черен дроб, да има к'во да ядат през седмицата. Бегаш у кръчмата и така до другия понеделник. Демокрация, а

                            Наздраве!
                            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Аз Ще ода да си легам че се изморих днес , а и утре ще е така
                              Наздраве на Божко , ако има некой друг и на него
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Днес по-рано, че трябва да следя нещо в eBay.
                                Само да кажа наздраве за Челси, въпреки че не заслужават.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X