От: Бар "Наздраве"
Виках днес да преваря, а той Тишо тука още от сабахлем
Наздраве с бирцок, времето е пролетно
Виках днес да преваря, а той Тишо тука още от сабахлем
Наздраве с бирцок, времето е пролетно
Наздраве с бирцок, времето е пролетно 
Честита ви Баба Марта! Здрави и щастливи, и с мярка ей да пиете! 



Ади да ма редиш да са оженвам за нея,ъ? Такъф лачин сако има, лелиии, како, напрау ми тупна на сърциту, ша знаиш!

Тук са 193 потребители онлайн. 0 потребители и 193 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар