От: Бар "Наздраве"
Жоре,а нямаше и 12.00ч! Тези са сериозни,няма това-онова! Наздраве на закусилите!
Жоре,а нямаше и 12.00ч! Тези са сериозни,няма това-онова! Наздраве на закусилите!

Тук са 57 потребители онлайн. 0 потребители и 57 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар