От: Бар "Наздраве"
Да, да, свърши се с пиенето......за миналата година. Сега и аз да кажа, наздраве за новата!
Да, да, свърши се с пиенето......за миналата година. Сега и аз да кажа, наздраве за новата!

Тук са 49 потребители онлайн. 0 потребители и 49 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар