От: Бар "Наздраве"
Да бе, аз съм го бил счупил... Целия форум познава човекът дето го счупи, ама нейсе...
Наздраве Жоре.
Да бе, аз съм го бил счупил... Целия форум познава човекът дето го счупи, ама нейсе...
Наздраве Жоре.
И на драго сърце бих се заел.
Тук са 192 потребители онлайн. 0 потребители и 192 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар