От: Бар "Наздраве"
Да бе, аз съм го бил счупил... Целия форум познава човекът дето го счупи, ама нейсе...
Наздраве Жоре.
Да бе, аз съм го бил счупил... Целия форум познава човекът дето го счупи, ама нейсе...
Наздраве Жоре.
И на драго сърце бих се заел.
Тук са 140 потребители онлайн. 0 потребители и 140 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар