Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Бочка, ква е таз бира бе, ти ще изтрезняваш ли вече...
    Вече на вино, наздраве.
    Има и друго освен бира!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SIMG0006.JPG
Прегледи:2
Размер:27.2 КБ
ID:5332869
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
      Ти си гледай меците и не върти опашка на чуждите булки, че м-р Ракимен вижда и чува всичко! Да не да се появи утре с нов аватар - друга тиква, и сменил ужаската с витара!

      Наздраве, и умната!
      Мчи аз не се слагам бе, просто споделям какво би станало. От собствения си опит...

      Наздраве на всички.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Забравих да ви кажа по-рано наздраве. Наздраве!


        Пак ми се свърши фуруокото. Аз си лЕгам.

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          За много години приятели!
          Много здраве, щастие, успех, късмет, разбирателство, любов и пари желаем!!!
          И дано се виждаме по-често!

          Наздраве!
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Какво да кажа...По туй време слабо присъствие. Но кой е тука за добро ще да е.
            Наздраве!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Наздраве, Божич!
              Тъкмо се прибрах от Русе и гледам да ви нагледам.

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Аз да се оплача, че вчера в гората кормилото на витарата ми заграби пръстите на лявата ръка
              Коле, това вече не е Витара, те не правят такива неща. Но както и по-рано ти казах - по правилен път си тръгнал, само трябва още малко части да смениш. И докато сме на темата - повече да не си пъхнал палци вътре в кормилото. УАЗ не прощава на небрежните.

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Бе то ко има кой да те фърли в кревата няма да спиш, ...
              Ще спи. Проверено. Също като мен. Затова се и харесваме.

              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
              Ти си гледай меците и не върти опашка на чуждите булки, че м-р Ракимен вижда и чува всичко! Да не да се появи утре с нов аватар - друга тиква, и сменил ужаската с витара!
              Както вече казах, то не е Витара, а Кольо не го мисля. Той е приятел, ще внимава.

              Изобщо, хора, Наздраве. Празниците - празници, но най-гот е човек да се прибере у дома и докато си ляга да спи, да изслуша малко фдругарска критика на котешки.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                И докато сме на темата - повече да не си пъхнал палци вътре в кормилото. УАЗ не прощава на небрежните.
                Рядко пъти пиша сутрин в бара, ама сега държа да внеса яснота.
                Това за палците вътре в кормилото го знам още отпреди да си взема жипка. И винаги си карам с хванато само с дланите кормило.
                Този път не знам какво стана, че ме заграби. Показателно е, че на палеца му няма нищо,най надута беше ставата на средния пръст.
                Ама вече почти нищо ми няма, даже след малко ще излезем с Банджо на една лека разходчица с барбекю. Да изпробваме самурайката...

                На кафе съм...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Да оползотворим последния почивен ден .Наздраве с биричка и наденичка на скара
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Днес се видяхме с Гришата на Панорамния път, човека излезе сериозен и ми донесе една кутия с щрудел с тиква
                    Мерси на него и на готвача!
                    Наздраве, аз сега си наливам малко червено вино, не за друго, а да си вдигна малко кръвното, че отново е паднало под 100
                    Наздраве!
                    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      наздраве. червено винце с нещо сладко е добра комбинация .....за кръвното. слушам се това радио тукашното и съм на винце
                      Последно редактирано от ems zola; 02-01-12, 15:03.
                      глупак е този , на който могат да разчитат всички , а той си мисли ,че може да разчита на някой
                      ubuntu - linux happy user

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Наздраве Емо!
                        Да си жив и здрав, прав и корав и да имаш в изобилие и пари и жени и коли и всичко, което ти е на сърцето!
                        Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                        Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          живи и здрави -па какъвто ни късмета такъв... каквото се падне от чувала....
                          Последно редактирано от ems zola; 02-01-12, 15:36.
                          глупак е този , на който могат да разчитат всички , а той си мисли ,че може да разчита на някой
                          ubuntu - linux happy user

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Наздраве, дружки веселушки
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
                              Днес се видяхме с Гришата на Панорамния път, човека излезе сериозен и ми донесе една кутия с щрудел с тиква
                              Мерси на него и на готвача!
                              Наздраве, аз сега си наливам малко червено вино, не за друго, а да си вдигна малко кръвното, че отново е паднало под 100
                              Наздраве!
                              Забравих да ви предупредя, баницата със сирене е "малко" солена по моя вина.
                              И щрудела е с ябълка и орехи, а аз си мислех, че е баклава!!!

                              Ай Наздраве, сега ще суровакаме...
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                И аз се прибрах от празнуването на посрещането на новата година.
                                Честита Нова Година да сте живи и здрави и всичко най-хубаво.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X