От: Бар "Наздраве"
Благодарности Тишо
, уж копвам всичко както е указано пък не става на картинка.
Наздраве
Благодарности Тишо
Наздраве

днес не ама утре ще пробвам. Коле аз ако имам кво винаги ще почерпя и без подсказване споко. А наздраве ви
Наздраве!
Наздраве!
Тук са 75 потребители онлайн. 0 потребители и 75 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар