От: Бар "Наздраве"
Вече не смея да пиша тука,,,появя се и бара затваря...
А наздраве...
Вече не смея да пиша тука,,,появя се и бара затваря...
А наздраве...
Тук са 66 потребители онлайн. 0 потребители и 66 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар