От: Бар "Наздраве"
Колето не е такъв човек.
Ша дойди на съборо и ще почерпи като пич.
А Наздраве!
Колето не е такъв човек.
Ша дойди на съборо и ще почерпи като пич.

А Наздраве!
Тук са 51 потребители онлайн. 0 потребители и 51 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар