От: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен със студена за сега бира, че не мога да ходя постоянно до хладилника и е до мен.
Наздраве и от мен със студена за сега бира, че не мога да ходя постоянно до хладилника и е до мен.
.

Тук са 47 потребители онлайн. 0 потребители и 47 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар