От: Бар "Наздраве"
Щом Свата не ще да ми казва наздраве,известно време няма да влизам тук...няма да развалям атмосверата....
Щом Свата не ще да ми казва наздраве,известно време няма да влизам тук...няма да развалям атмосверата....
Посрещна ни, слугува ни, извози зеления скраб и накрая и благодариш




Тук са 105 потребители онлайн. 0 потребители и 105 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар