Знам си аз, че жените реагират така като ги наречеш "кака"...
За да не се сърди-вече ще и викам леля Цвета
.................................................
Е тогава вече ще почнеш да говориш като Дянков / вица за крокодилчето нали го знаЙш/.
ПП Ако не си заговорил вече, че много късно пиша а адашката може да е избързала вече с тухлите и ножа.
Нищо лично, просто констатации. Наздраве!
Е хайде де!!!
Ново 10х10=100+100+100+100+...(100)
Доразвих концепцията за шампанско с ягоди и като един русофил я доразвих до водка /Русская/ с ягоди. По-добре е. Като на опреснителен курс. Бързо и синтезирано. И разбираш, че всичко това ти е отдавна познато.
Наздраве на опълчението!
Благодаря за почерпката (между другото, Мартоо така се прави, ти така и не почерпи за твоят РД) Да ви пожелая здраве, кураж и търпение и на двама ви Наздраве
Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
-----------------------------------------------
Питието определя съзнанието....
----------------------------------------------- 0887770735
Коментар