От: Бар "Наздраве"
Щом Свата не ще да ми казва наздраве,известно време няма да влизам тук...няма да развалям атмосверата....
Щом Свата не ще да ми казва наздраве,известно време няма да влизам тук...няма да развалям атмосверата....
Посрещна ни, слугува ни, извози зеления скраб и накрая и благодариш




Тук са 259 потребители онлайн. 0 потребители и 259 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар