От: Бар "Наздраве"
Щом Свата не ще да ми казва наздраве,известно време няма да влизам тук...няма да развалям атмосверата....
Щом Свата не ще да ми казва наздраве,известно време няма да влизам тук...няма да развалям атмосверата....
Посрещна ни, слугува ни, извози зеления скраб и накрая и благодариш




Тук са 149 потребители онлайн. 0 потребители и 149 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар