От: Бар "Наздраве"
Незнам как е бил деня, ама знам как ще мине вечерта. Наздраве!
Незнам как е бил деня, ама знам как ще мине вечерта. Наздраве!





.
?
Тук са 206 потребители онлайн. 0 потребители и 206 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар