От: Бар "Наздраве"
Няма ли кой да отвори бре? Омръзна ми да стоя под дъжда....
Няма ли кой да отвори бре? Омръзна ми да стоя под дъжда....




Тук са 102 потребители онлайн. 0 потребители и 102 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар