От: Бар "Наздраве"
Няма ли кой да отвори бре? Омръзна ми да стоя под дъжда....
Няма ли кой да отвори бре? Омръзна ми да стоя под дъжда....




Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар