От: Бар "Наздраве"
Опа, отворено ли е вече
Опа, отворено ли е вече

Ракиено ама мисля да поркам бирица, ония ден нещо ми се отвори глътката и смотах 1 килце, та ми хареса, да взема да повтора пак.
Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар