До: Бар "Наздраве"
Е, кво са!? Нема да се опъвам, я
Живи и здрави!
Е, кво са!? Нема да се опъвам, я

Живи и здрави!
... Та затова де... Иначе ще ми е интересно да те видя колко зелени ще пресушиш пред свата си. Да не се изложиш нещо...









... Няма бе, то през монитора само крави се виждат

Тук са 187 потребители онлайн. 0 потребители и 187 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар