До: Бар "Наздраве"
Е, кво са!? Нема да се опъвам, я
Живи и здрави!
Е, кво са!? Нема да се опъвам, я

Живи и здрави!
... Та затова де... Иначе ще ми е интересно да те видя колко зелени ще пресушиш пред свата си. Да не се изложиш нещо...









... Няма бе, то през монитора само крави се виждат

Тук са 135 потребители онлайн. 0 потребители и 135 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар