До: Бар "Наздраве"
Привет
.Абе какви сливи ще друсаме
.Наздравее!
Привет
.Абе какви сливи ще друсаме
Наздраве,Траялче!







.




.





.









...аа,Тва бил Колето...Извинения,късно фокусирах...
Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар