До: Бар "Наздраве"
Наздраве !!! Програмата от колко часа е ??? Ще има ли танци-манци за софиянци ???
Наздраве !!! Програмата от колко часа е ??? Ще има ли танци-манци за софиянци ???

Наздраве на всички



Със водкен и пържолен ама истински не виртуални айде да почерпя и аз 
...
Наздраве,Траялче!


Наздраве,Траялче!
Тук са 61 потребители онлайн. 0 потребители и 61 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар