Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
    Много добра новина! Наздраве!
    А вие, драги съфорумци сте щастливи хора- аз съм от 8 часа на даскало утре и направо....
    Ти си щастлив,Маноле!Що ли не бех аз на даскало утре...Наздраве за младите!
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
      Ти си щастлив,Маноле!Що ли не бех аз на даскало утре...Наздраве за младите!
      Да бе и на мен ми се ще да се върнат тия години.....


      Ай Наздраве.
      Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
      Honda CB 919 Hornet
      0898849413-Светльо
      Кръвна Група: 0+

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Въх, Светльо, уплаши ме с тоз нов образ бре
        Колеее, не ти е лесна хич хавата, ма ти си мъжко момче, ще се справиш!
        Абе, Александре, още ли се учи руски език (или си в езикова).
        Чай да не забрая за кво влязох де - НАЗДРАВЕ, живи и здрави!
        Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Специално за Танас-Наздраве, благодаря за думите.
          Поздрави Фани, да не се ослушва, а да влезе и да рече и тя по едно наздраве...

          Маноле, радвай се, че учиш и в Събота, така се става човек, нищо, че сега ще видиш малко зор, после цял живот ще береш плодовете му.

          Наздраве дружина!
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
            Въх, Светльо, уплаши ме с тоз нов образ бре
            Колеее, не ти е лесна хич хавата, ма ти си мъжко момче, ще се справиш!
            Абе, Александре, още ли се учи руски език (или си в езикова).
            Чай да не забрая за кво влязох де - НАЗДРАВЕ, живи и здрави!
            Аз съм в Технологично У- ще Електронни Системи. Просто руският е задължителен като втори език (нямаме учител по друг език).
            Бе обощо взето няма за какво да се оплаквам- вие ми заблазявате, аз също, ама като се замисля, още сега ми е тъпо. Лятото с гаджето ми си говорихме как сме си играли около блока на жумичка, садже, стражари и апаши. Като се сетя- още сега ми става тъжно, че всичко свърши. Представям си като порастна! Абе наздраве!

            Едит: Кольо (ако може на "ти"). Знам го това за плодовете. Това говорех сега с баща ми. И се дразня, че не сядам като хората на четирибуквието си. Не става въпрос за училище. За допълнителни интереси- програмиране/ хардуеър, абе все нещо. Ама така де- аз отсякох- за 16.06 искам подаръци- книги за php, mysql и т.н.
            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

            Манол Денев

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Мали-и-и. Кви сте пияндета. Добре, че има такива дека сме само на водчица.
              А, наздраве.
              П.П. Светльо, ако се качиш във Фронтерата с тоя образ всички катаджии ще избягат.
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
                Едит: Кольо (ако може на "ти"). Знам го това за плодовете. Това говорех сега с баща ми. И се дразня, че не сядам като хората на четирибуквието си. Не става въпрос за училище. За допълнителни интереси- програмиране/ хардуеър, абе все нещо. Ама така де- аз отсякох- за 16.06 искам подаръци- книги за php, mysql и т.н.
                Разбира се, че може, даже предпочитам да си говорим на "ти"
                А за това, че не сядаш на гъза си-може само да се гордееш, много по-добре е да си действен, и да се уморяваш, но да си свършил нещо полезно през деня отколкото да си бил цял ден в скайп(примерно) и да си утрепал времето в празни бърборения с приятели.
                Ще ми се и моите синове да бяха като теб...

                Започнах да звуча много сериозно, а темата е за веселба, нека да се веселим
                Наздраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                  Мали-и-и. Кви сте пияндета. Добре, че има такива дека сме само на водчица.
                  А, наздраве.
                  П.П. Светльо, ако се качиш във Фронтерата с тоя образ всички катаджии ще избягат.
                  Те и сега бягат, че в момента съм като Астор- бръсната тиква и почти Ботьовска брада.

                  Ай Наздраве.
                  Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                  Honda CB 919 Hornet
                  0898849413-Светльо
                  Кръвна Група: 0+

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Ще ми се и моите синове да бяха като теб...
                    Кво му е на сина ти. На събора го карах да ходи да сваля милионерки, а той си седеше при нас да слуша за джипките.
                    Ние с тебе, Кольо, не сме били по-добри.
                    Абе, наздраве..
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Разбира се, че може, даже предпочитам да си говорим на "ти"
                      А за това, че не сядаш на гъза си-може само да се гордееш, много по-добре е да си действен, и да се уморяваш, но да си свършил нещо полезно през деня отколкото да си бил цял ден в скайп(примерно) и да си утрепал времето в празни бърборения с приятели.
                      Ще ми се и моите синове да бяха като теб...

                      Започнах да звуча много сериозно, а темата е за веселба, нека да се веселим
                      Наздраве.
                      На мен пък ми се ще да имах бъги. А сега да видим! Наздраве!
                      JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                      Манол Денев

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                        Кво му е на сина ти. На събора го карах да ходи да сваля милионерки, а той си седеше при нас да слуша за джипките.
                        Ние с тебе, Кольо, не сме били по-добри.
                        Абе, наздраве..
                        Поне не носех двойки за срока
                        А Тихомир си има афинитет към офроуда-на всички мероприятия на които съм го канил е идвал с мерак. А и как само кара бъгито, скоро ще е по-добър от мен

                        Жоре, що не накара мен да ходя по милионерките, ами буташ младото-то е неопитно, баща му по-може да се оправи в ситуацията Само дето не ги знаех кои са с по над 10 милиона, че ако тръгна с по-бедна ще ми е под достойнството
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                          Жоре, що не накара мен да ходя по милионерките
                          В такъв случай от сега почваш фитнес, диета и т.н. и на другия събор трябва да приличаш на Аполон. 12 плочки на корема и обици на ушите, носа, пъпа и езика. На Витарата гуми 495/40/19 плюс жабката пълна с долари. И си готов.. А, наздраве.
                          П.П. И всичко това само и само да ожениш сина за милионерка.
                          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                          -----------------------------------------------
                          Питието определя съзнанието....
                          -----------------------------------------------
                          0887770735

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                            В такъв случай от сега почваш фитнес, диета и т.н. и на другия събор трябва да приличаш на Аполон. 12 плочки на корема и обици на ушите, носа, пъпа и езика. На Витарата гуми 495/40/19 плюс жабката пълна с долари. И си готов.. А, наздраве.
                            Така е.Само с една жИбилежкъ...Жабката ...остави си я празнаИначе къде ще товариш милионите?Най-много фолк-резачките да ти я опразнят.А наздраве!
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                              Най-много фолк-резачките да ти я опразнят.А наздраве!
                              А толкова ли е лошо някоя сутрин да кажеш: Ей, снощи една фолк-резачка как ме опразни .
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                                В такъв случай от сега почваш фитнес, диета и т.н. и на другия събор трябва да приличаш на Аполон. 12 плочки на корема и обици на ушите, носа, пъпа и езика. На Витарата гуми 495/40/19 плюс жабката пълна с долари. И си готов.. А, наздраве.
                                П.П. И всичко това само и само да ожениш сина за милионерка.
                                В такъв случай се отказвам Особено ме уплаши частта за диетата

                                Жоре, объркал си се, аз не за сина искам милионерката. За мен!!!
                                Жената(сегашната) ще ме разбере. А ако не ме разбере мисля, че някоя друга пачка на месец ще реши проблема
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X