Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Да бе, кожодер. Знаеш ли с колко труд е произведена. Аз да не съм цар Киро?

    И моето грозде не никне зад блока (макар че и там са се завъдили някакви дивачки, трябва да пробвам да ги ашладисам)

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Да бе, кожодер. Знаеш ли с колко труд е произведена. Аз да не съм цар Киро?

      И моето грозде не никне зад блока (макар че и там са се завъдили някакви дивачки, трябва да пробвам да ги ашладисам)
      Абе ако си на по ниските етажи, може да направиш една асма до терасата.
      Ама в ПиянаГад трудно ще се запази ракия, била тя и на хапчета


      ПП Те това много ме израдва :
      Първоначално публикуван от Ясен
      И, за да не обясняваме очевидни неща на хора, които са подкрепени от желязната увереност на третата ракия, темата заспива.
      Където Бирата, Там и Аз...

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Абе, лошо и се пише на полянката до блока. Колци през 3 метра, калеми за дивачките...

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Четох в нета, че не било полезно за ракията да седи така залудо... Особено като е един тон Та така или иначе почти всеки ден минава през твоя квартал, да минавам да и бая и да я пратаквам като кисело зеле С минимални загуби от твоя страна... До половинка да ден, в зависимост от градусите
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Сещам се също, че беше намерил един чувал с лук.. Да си намирал скоро и с домати??? Поне да спретнеме една салата... Аз ще взема олио и сол... Даже и вилици
            Където Бирата, Там и Аз...

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              Тия дет сме отказали цигарите требе с нещо да устоиме на изкушението да не запалиме отново . .... та нема да е лошо Ники Бочев да земе да пусне неколко от ония русите сервитьорки към нашия ъгъл у кръчмето . ... така де - да устоиме поне на изкушението от цигарите ... че то на другите изкушения ...нема а се прайме на светци , я !
              Идва първата - да вземе поръчката.



              Наздраве.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Румбата Преглед на мнение
                Бате Марто, Фани, Фбраво, ади пристигайте!



                П.П. Божич и Драго се губят някъде.
                Ооох..проспал съм поканата под масата
                Сега се присъединявам,ама келфайда кат никога вече няма да пия...ооооох.
                Да не зависиш от "Органи" в България....

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
                  Ооох..проспал съм поканата под масата
                  Сега се присъединявам,ама келфайда кат никога вече няма да пия...ооооох.

                  Да бе, и друг път съм го чувал това. Даже и аз съм го изричал, ама не е вярно.
                  Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                  Honda CB 919 Hornet
                  0898849413-Светльо
                  Кръвна Група: 0+

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                    Четох в нета, че не било полезно за ракията да седи така залудо... Особено като е един тон Та така или иначе почти всеки ден минава през твоя квартал, да минавам да и бая и да я пратаквам като кисело зеле С минимални загуби от твоя страна... До половинка да ден, в зависимост от градусите
                    Аз, за полза, удобство и улеснение, не държа ракията у дома. Кандидати за претакане има в изобилие, затова съм го възложил на един трезвеник.

                    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                    Сещам се също, че беше намерил един чувал с лук.. Да си намирал скоро и с домати??? Поне да спретнеме една салата... Аз ще взема олио и сол... Даже и вилици
                    Това винаги може.

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Ясен ми е ясен...
                      К'во е писано в библията - ако имаш две, дай една на ближния си..
                      Ако имаш един тон, дай на ближния поне да си близне, скръндза такава...
                      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                        Ясен ми е ясен...
                        К'во е писано в библията - ако имаш две, дай една на ближния си..
                        Ако имаш един тон, дай на ближния поне да си близне, скръндза такава...
                        За улеснение, не съм и християнин . Та в библията да пише каквото си ще, аз ще я споделям срещу 10лв/л. Безплатно - само със сериозен повод - Яз. Въча, кръводарителни акции... то пък там повече виното върви. Дошъл, работил за благото - пил.

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Момчета, да измислим някаква акция, че Ясен да почерпи..
                          Спермодарителна, примерно...
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            А, не. В такива акции се очаква да почерпи получателят на спермата, а аз природно нямам такава функция.

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Дано не си ме разбрал погрешно, очаквах да се включиш и ти в дарителската част... Пък после да си дегустираме... ракийките...
                              Ма май в бара сме все ГМО, сигурно няма да ни разрешат природозащитниците....
                              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Също е вариант...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X