До: Бар "Наздраве"
И аз закъснях, ама ще пия едно вино.
Наздраве!
И аз закъснях, ама ще пия едно вино.
Наздраве!

и май съм качил още десет
Наздраве ега мине по скоро 
Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар