Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Детелина 74 Преглед на мнение
    Амчи,намира се.......... ако сакаш и друго,то барманката е там- поръчвай те си
    Аз съм скромен. А и си обичам биричката. Така че не се притеснявай, сложи ми една каса в хладилника да се студи, и подай насам една да започна...
    Наздраве и за твое здраве
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Гледайте са в къв филм се вкарах....
      [19:32:10] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: здравей как си
      [19:33:16] BoDo каза: ти пък кой си (think)
      [19:34:05] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: коя
      [19:34:41] BoDo каза: ок коя....
      [19:34:46] BoDo каза: познаваме ли се
      [19:34:49] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: ами на 22 от бургас съм
      [19:35:04] BoDo каза: супер и кво ???
      [19:36:44] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: дай оторизация
      [19:37:00] BoDo каза: отори-кво ????
      [19:37:11] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: оторизация
      [19:38:42] BoDo каза: сега си търся лифтокачване за джипа по нета
      [19:38:46] BoDo каза: малко съм зает
      [19:40:31] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: дай оторизация смао
      [19:47:42] BoDo каза: Няма и ще ти кажа защо....профила ти е мъжки а се представяш за жена. Не харесвам гейове, транссексуални и педераси. Старомоден съм, обичам цици. Съжалявам, ако съм те засегнал. Лека вечер.
      [19:48:02] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: аз съм момиче
      [19:48:10] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: на скайпа ми са пропуснати грешкиправописни
      [19:48:13] BoDo каза: да бе сигурно
      [19:48:58] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: ако искаш вярвай
      Абе секви ми се закачат на скайпа........а уж съм инвизибъл. Накъде отива този свят.......
      ПП. Така и не разбрах какво иска да ми прави ....
      Последно редактирано от bodo; 06-04-09, 18:55.

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
        Гледайте са в къв филм се вкарах....
        [19:32:10] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: здравей как си
        [19:33:16] BoDo каза: ти пък кой си (think)
        [19:34:05] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: коя
        [19:34:41] BoDo каза: ок коя....
        [19:34:46] BoDo каза: познаваме ли се
        [19:34:49] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: ами на 22 от бургас съм
        [19:35:04] BoDo каза: супер и кво ???
        [19:36:44] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: дай оторизация
        [19:37:00] BoDo каза: отори-кво ????
        [19:37:11] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: оторизация
        [19:38:42] BoDo каза: сега си търся лифтокачване за джипа по нета
        [19:38:46] BoDo каза: малко съм зает
        [19:40:31] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: дай оторизация смао
        [19:47:42] BoDo каза: Няма и ще ти кажа защо....профила ти е мъжки а се представяш за жена. Не харесвам гейове, транссексуални и педераси. Старомоден съм, обичам цици. Съжалявам, ако съм те засегнал. Лека вечер.
        [19:48:02] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: аз съм момиче
        [19:48:10] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: на скайпа ми са пропуснати грешкиправописни
        [19:48:13] BoDo каза: да бе сигурно
        [19:48:58] Да Ти пРаВя лИ ТоВа каза: ако искаш вярвай
        Абе секви ми се закачат на скайпа........а уж съм инвизибъл. Накъде отива този свят.......
        ПП. Така и не разбрах какво иска да ми прави ....
        Ко са оплакваш ,досега искаше младоназдраве бодо
        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Искам аз.......ама триенето после е досадно, лепят ми се по 2-3 на ден, после се чудя кой кой е в тоя скайп....Наздраве
          Ша зема го изтрия накрая.....

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
            Искам аз.......ама триенето после е досадно, лепят ми се по 2-3 на ден, после се чудя кой кой е в тоя скайп....Наздраве
            Ша зема го изтрия накрая.....
            Ко ги трииш ,направо блокирваи абонатаай наздраве
            http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
              Хайде бе чоджум,чакам си поздрава ,ако не си отказал да го изиграим,снощи много са уморих ,ама днес още не съм.
              Наздраве
              ПоЗдравия:
              http://vbox7.com/play:a52be599
              Само че без дансинг от моя страна.Цял ден ме пра вятър и слънце колкото щеш.Изгоря му муцуната и ръцете,чак ми се обрина носа,сега сърби зверски.Кунките и те същата мода.Поне открих сезоня-таранка половин кило,попчета и часовници за аватара-не съм капо.
              Изненадата беше малко преди да си ходя-дрънна звънчо на едната сопа и докато стигна до нея, тръгна към водата ДОСТА бързо.Докопах и края,но явно прасето не е било мойто-оттървах го.
              Утре евентуално ще ходя да се видя с тоя дивак пак,дано ме чака на същото място.
              Та,слушай музичка и отпускай,ползвай колега заместител,някой от гей-партито...както решиш.
              Наздраве!
              п.п.-сега си харесах още едно свястно парче-пак го чувствай Здрав и твой...
              http://vbox7.com/play:6022f330
              Последно редактирано от maxxx; 06-04-09, 19:34.

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                ПоЗдравия:
                http://vbox7.com/play:a52be599
                Само че без дансинг от моя страна.Цял ден ме пра вятър и слънце колкото щеш.Изгоря му муцуната и ръцете,чак ми се обрина носа,сега сърби зверски.Кунките и те същата мода.Поне открих сезоня-таранка половин кило,попчета и часовници за аватара-не съм капо.
                Изненадата беше малко преди да си ходя-дрънна звънчо на едната сопа и докато стигна до нея, тръгна към водата ДОСТА бързо.Докопах и края,но явно прасето не е било мойто-оттървах го.
                Утре евентуално ще ходя да се видя с тоя дивак пак,дано ме чака на същото място.
                Та,слушай музичка и отпускай,ползвай колега заместител,някой от гей-партито...както решиш.
                Наздраве!
                Песента е вундабаа ,сега дати кажа аз как са ликувам изгорялото белиш две краставици ,и обелките си ги тургаш дет ти е горещо ,след туй мой си сложиш кисело мляко и то помага ,поне ще ти вземе топлото.Чакам аз рибешко да ям няма са ослушваш.Аз танцувам само с мъже жените ни мъ кефят.
                наздраве
                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                  Песента е вундабаа ,сега дати кажа аз как са ликувам изгорялото белиш две краставици ,и обелките си ги тургаш дет ти е горещо ,след туй мой си сложиш кисело мляко и то помага ,поне ще ти вземе топлото.Чакам аз рибешко да ям няма са ослушваш.Аз танцувам само с мъже жените ни мъ кефят.
                  наздраве
                  Чуй и допълнението на поста ми-бива доста.
                  Ти за гравитация чувала ли си-краставица на носа...,лека му пръст на Мистър Сенко...
                  ...и миналата година бях така-като ме обрули вятъра още няколко пъти и камбата се сети,че няма да е на нейната-мина всичко.Само дето уж мама ме светъл родила,мязах на мангал.Пъстри очи и черен като брикет-голем смех,добре че се знаеме по водоемите и не си мислеха колегите,че продавам кстофони-мстфони.
                  Наздраве,чуй втората песен-тупалка е.

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                    Чуй и допълнението на поста ми-бива доста.
                    Ти за гравитация чувала ли си-краставица на носа...,лека му пръст на Мистър Сенко...
                    ...и миналата година бях така-като ме обрули вятъра още няколко пъти и камбата се сети,че няма да е на нейната-мина всичко.Само дето уж мама ме светъл родила,мязах на мангал.Пъстри очи и черен като брикет-голем смех,добре че се знаеме по водоемите и не си мислеха колегите,че продавам кстофони-мстфони.
                    Наздраве,чуй втората песен-тупалка е.
                    Да чух я , втората по ми хареса ,ще си държиш обелките на носа ще ти минеедин поздрав от мен за теб
                    наздравии
                    http://vbox7.com/play:c8e58848
                    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                      Искам аз.......ама триенето после е досадно, лепят ми се по 2-3 на ден, после се чудя кой кой е в тоя скайп....Наздраве
                      Ша зема го изтрия накрая.....
                      Аз няколко пъти съм получавала,ей,нема оттърване,що не си сложиш ooVoo,подобна на скайп програма,аз съм с такава,и съм доволна.НАЗДРАВЕ и лека

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Детелина 74 Преглед на мнение
                        Аз няколко пъти съм получавала,ей,нема оттърване,що не си сложиш ooVoo,подобна на скайп програма,аз съм с такава,и съм доволна.НАЗДРАВЕ и лека
                        Дръщимъ ейййййййй, шама истървети..... Ша ма утнисе някуй траверс нанякъди........Наздраве
                        ПП. На съседа му се родило днес момиченце.......да му е живо и здраво! Та решил човека да почерпи и ме дари с една бутилка домашна гроздова. Жената направи една зелена салатка и сега им се радвам.....по правилния начин. Наздраве.

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                          Дръщимъ ейййййййй, шама истървети..... Ша ма утнисе някуй траверс нанякъди........Наздраве
                          Нема лошо, щом те влече...
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                            Да чух я , втората по ми хареса ,ще си държиш обелките на носа ще ти минеедин поздрав от мен за теб
                            наздравии
                            http://vbox7.com/play:c8e58848
                            ПоЗдравия много читав,благодаря.
                            Даже бих те поканил да го изтанцуваме-притеснява ме/ич,биля/,както съм с краставичени обелки по носито,ако някоя падне на дансинга и се подлизнем, да не се търкулнем един връз друг...
                            Наздраве!

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Понеже има кой да черпи, поръчката ми е следната:
                              Уиски, прекарало последните 24 години в дъбова бъчвичка - 1л.
                              Шампанско "Мйое" - уан ботъл.
                              За мезе:
                              Бьоф Строганофф, нарязан на кубчета.
                              Трюфели върху плато от черно хайверче.
                              Пълнена сьомга с аспержи.
                              Безалкохолно:
                              "Тантра"
                              Наздраве.
                              П.П. Да не си помислите сега, Тоа е баси лакомията, щото е верно.
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                                Понеже има кой да черпи, поръчката ми е следната:
                                Уиски, прекарало последните 24 години в дъбова бъчвичка - 1л.
                                Шампанско "Мйое" - уан ботъл.
                                За мезе:
                                Бьоф Строганофф, нарязан на кубчета.
                                Трюфели върху плато от черно хайверче.
                                Пълнена сьомга с аспержи.
                                Безалкохолно:
                                "Тантра"
                                Наздраве.
                                П.П. Да не си помислите сега, Тоа е баси лакомията, щото е верно.
                                Малеййййййй,амчи ако си утре на работа....... ша са подуеш и не можеш да спиш,ша вардиш тоалетната и ша има кошмари. ай НАЗДРАВЕ,опс,поръчката - изпълнена.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X