Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Джартов, покани ме на гости, бе човек. А, наздраве.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Хайде наздраве ,аз сега си пиивам една биричка ,и маскирвам едни надписи с фотошопа ,ама ще минавам от време да ви казвам наздраве.
      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
        Джартов, покани ме на гости, бе човек. А, наздраве.
        Идвайте всички,ако не стигнат ще заколим на комшията магарето.

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Идвайте всички,ако не стигнат ще заколим на комшията магарето.
          Абе я по-добре го гътвай туй комшийското хайванче отсега, че да не губим време! Както си ми наблизо до час съм при тебе я!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Чул съм, че магаре се коли, когато е в ерекция. Щото има три кила повече месо. А, наздраве.
            П.П. Комшията, мисля, че ще е по-доволен, ако заколиме тъща му..
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
              Чул съм, че магаре се коли, когато е в ерекция. Щото има три кила повече месо. А, наздраве.
              П.П. Комшията, мисля, че ще е по-доволен, ако заколиме тъща му..
              Ако се съберем цялото кръчме ,и май магаренцето няма да стигне.
              Не че сме много народ,много къ(а)дърни сме.

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Привет!
                Здравейте Алконавти...
                Приемете привет и от мен...
                За тъщите...недей...казват нагарчало им месото...и да ги кайдисаш пак не ставали за ядене...абе тъщи...те най добре се лекуват с гъби...всякакви...помагало им...от кривутия...
                Имало и златни такива, но те били по рядка порода...тъщи...
                Наздраве от мен със замръзнала пача и червено винце...е и аз съм човек да си стопля душицата...нали...
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  За тъщите ли казахте нещо?


                  Заглавие: Затвор за босненец, обстрелвал тъща си с РПГ. Неуспешно.

                  Босненец, който обстрелвал тъща си с ръчен противотанков гранатомет, защото провалила неговия брак, беше осъден на 6 и половина години затвор, предаде АФП, цитирайки съдебен източник.
                  Според отговорен служител в съда в гр. Добой 26-годишният Мирослав Милич бил признат за виновен в опит за убийство.
                  След като съпругата му го напуснала през ноември, Милич се скарал жестоко с майка й, защото тя била виновна за това.
                  Нещастният съпруг напуснал разгневен дома й, но след малко се върнал, въоръжен с РПГ и автомат.
                  При експлозията на противотанковия боеприпас тъщата и тъстът били тежко ранени и зетят се опитал да довърши жената с автомата Калашников, но той засякъл.
                  В края на краищата, плановете на заврения зет останали неосъществени, а на всичкото отгоре сега ще лежи и в затвора.

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    За тъщите ли казахте нещо?


                    Заглавие: Затвор за босненец, обстрелвал тъща си с РПГ. Неуспешно.



                    Привет!
                    Герой...паметник трябва да му издигнат...
                    Язък...за джапането...да пробва пак...
                    Наздраве чета...
                    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                    .................................................................................................
                    Е. Абу

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"



                      Поздравявам ви с тая снимкаПием биричка и чакам салатата че има една педесе и кусур града
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Тука май съм по убав
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Привет!
                          Мяза ти биричката ама ракийца със салатка по ще си шен...
                          Наздравичката...
                          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                          .................................................................................................
                          Е. Абу

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            с
                            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                            Тука май съм по убав
                            Тц,пусни оная,дето правиш шукарии с левия фар...
                            Тамън се обутаха масите,докато си гледат идиотските "ясновидци".
                            ...на лявата ръка чувствам странна пулсираща топлина,нещо не е в реда на нещата,движи се в неравномерна посока и потрепва...Нервно ми е,погледа ми блуждае и висша сила ми диктува да отида на двора и да потърся спасение за всички под третия кипарис в шестия ред отляво...
                            Тва е оптималният вариант,щото ми се пикае,че две не видя...
                            Аварийният-дето сваря...
                            Наздраве!
                            А ако сериозно,в момента гледам на TV1000 "Ловецът на елени" с Робърт де Ниро-неостаряващ хит с една кофа "Оскар"-и,до един заслужени и защитени.
                            ...ама друго си е шукарията,чалгата и посредствеността-лесна консумация,нулево натоварване на мозъчните неврони...кеф,та дрънка...
                            Последно редактирано от maxxx; 26-03-09, 20:53.

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Максееее ,, като се испикаеш вместо да го истръскаш може и със сритванеее да не се навеждаш де , а наздраве
                              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                                Максееее ,, като се испикаеш вместо да го истръскаш може и със сритванеее да не се навеждаш де , а наздраве
                                Луд ли си,бе-ще си потроша чизмите...
                                Язовирна стена с матаронки трошил ли си?
                                Наздраве!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X