От: Бар "Наздраве"
Ей ще ме накарате да ходя на работа с рейса
. От половин час се облизвам и се чудя кога ще дойде края на работният ден. Наздраве на всички започнали!
Ей ще ме накарате да ходя на работа с рейса

.Кафето не се ли пиеше някъде другаде
.
Тук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар