Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Я кажете, няма ли да се събираТЕ някъде наоколо? Пиянства ми се със свои, а предния път май само спах.
    Що не вземеш да ми дойдеш за шуменското състезание.
    Хем ще се нагледаш на истински офроуд, хем ще викаш за мен, хем ще се дуя, че Ясен ми е на гости на МЕН, хем ще попиянстваме заедно. Ракия и вино има в изобилие, има и къде да се спи, остава желанието. А него ако го има-подписа
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      В Шумен ще ме бият бе, Кольо. Ама може да се помисли. Хем ще проверим да не сме рода, че отдавна го подозирам.

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Наздраве, компанията, не свърши ли "стъклен дом" опразни се бара...
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          А какво е "стъклен дом" ?

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Ясене, ако все още искаш да се жениш за мен, сега е моментЪТ
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Да видим чакаме някого да утепат във филма де! Напоследък взех филмите само да ги слушам,като им свикна на гласовете това е.
              Аиде наздраве ви!
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Малиии.. е тва е новина Ясене казвай ДА, че във бара още свадба е нямало, тъкмо и аз ще се доизлекувам, пък Кольо като най Висш, Ще ви стане кум, ма дан забравите да поканите някой цигански Уркесър, и две три кючекчиики, че Колето много ги Аресва.
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Покрай жената съм намразил всички видове филми. Тя по цял ден гледа някакъв филм. По правило-все такива които силно ме дразнят, ама какво да правя, после няма да има кой да ми пере чорапите... И търпя, де ще ида.

                  Ясене, щом започна да се колебаеш значи си готов. Да започвам да навивам жената.
                  Тя онзи ден те сънувала де. Без да знае как изглеждаш. Покрай моите приказки които и разправям за форума е запомнила името ти, и сънувала,ч е си дошъл да я кандърдисваш да дойде с нас на разходка. Разходката била доста хард(според нея), и имаше лоши спомени от съня.
                  Така, че ще си ни добре дошъл наживо.
                  А ако колегите искат може пак да си организираме сбирка както миналата година.

                  Баси дългото писане, наздраве...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Шшшшш, уркесъра се казва Траял, а танцьорките си вървят комплект с него. Ъъъъъ таковата и те ще се аресат на Кольо. Наздраве!
                    П.С. Аз този месец още на сбирка не съм ходил, за протокола!
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Че ви женим, кво да праа. А наздраве.
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Аз пък да помоля либхерката да си каже името, та да знаем как да и викаме като и викаме наздраве. Ако не е тайна де. Всеки си има право на анонимност, и ако е важно-да си я пази.
                        Ама друго е да си викаш наздраве с жив човек. Иначе все едно да си пия с каминчето. Вярно, не е либхер, най-обикновен и вулгарен транзит, при това форд, ама минава за камион.

                        Наздраве ви.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Айдеееее!!!
                          И сватба се заформя!
                          А, наздраве!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Айдееее Компотера вече и на камините е фърлил око
                            Наздраве
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Аз пък да помоля либхерката да си каже името, та да знаем как да и викаме като и викаме наздраве. Ако не е тайна де. Всеки си има право на анонимност, и ако е важно-да си я пази...............
                              Приятно ми е, казвам се Геновева, приятелите ми казват Вива Не търсим анонимност, за тази работа си има други сайтове, а нема кво да крием. За сваДбата, Ясен още не е казал ДА. А НАЗДРАВЕ!


                              Както казах по-рано, днес не ми е ден
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                                Ясене, ако все още искаш да се жениш за мен, сега е моментЪТ
                                Казах ти аз, че си струва идеята, ама ти - глупости било, момче съм бил... Недостъпни го играем.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Покрай жената съм намразил всички видове филми.
                                Глей сега, да си мислил. Понеже моите работи отиват към писане на брачен договор, със сигурност ще включа в него забрана за телевизия от всякакъв вид в семейното жилище. Готов съм в замяна да отстъпя клаузата "заплатата до стотинка по фиш, заедно с фиша, вечерта у дома", заедно с право на тъщата да живее по 1 месец годишно у нас, отделно посещенията по празниците.

                                А па Стъклен дом било някакво телевизионно явление - сериал ли, реалити ли, ама повече няма да питам, че току-виж ми излязъл и друг късмет.

                                А наздраве, то се разбра.
                                Последно редактирано от Ясен; 21-11-11, 21:50.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X