От: Бар "Наздраве"
Наздраве, наздраве!
Коле, Дедо Поп, не го ли взе за опелото?
Наздраве, наздраве!

Коле, Дедо Поп, не го ли взе за опелото?
.
.
.
.

Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар