Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
    Щом искаш стаята ти да изглежда перверзно я боядисай черна и сложи по стените и тавана много звезди и полумесец. Всеки, който я види и ще припада.
    Наздраве!
    Това със звездите на тавана го мислИх, ама не стана. Аре, тва ще е в спалнята.
    Наздраве.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
      Това със звездите на тавана го мислИх, ама не стана. Аре, тва ще е в спалнята.
      Наздраве.
      Точно спалнята визирах. Наздраве!

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Наздраве с биричка, змейове!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Ей, да ги таковам в таковата тези от глобул дето предлагат интернет през флашка...Повече от час, може би два се мъча да ви кажа наздраве, най сетне успях.Та наздраве де.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Мислех тази вечер да не пия ракия,че снощи се видях с един приятел-съученик, който си дойде от Италия та до 2 ч. ракия и бяло вино! Сега пак си сипах една грозданка и Наздраве на всички!
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Наздраве
              878511557

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Ох, едни пациенти, аааа таковата клиенти ме изръчкаха да изпера сапарета, колкото един автобус, а утре съм по чукарите. Та до сега се гърчех де. Айде наздраве!
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Ох, едни пациенти, аааа таковата клиенти ме изръчкаха да изпера сапарета, колкото един автобус, а утре съм по чукарите. Та до сега се гърчех де. Ама сервитьорките им убави хора, с биричка ме гощаваха. Но няма как да не мина през бара за една.Айде наздраве!
                  Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Айде Наздраве и от мен!
                    Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Е аз що ли пък да се дърпам .Наздраве бре пиенки
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        То малко късно, но сега ми дойде музата. Тишо да каже кога ще му е удобно да е сбирката и скаричката Та да се преброим и съберем на Лъгът. Страшно няма, дедото дето го гони полицията е на Батошевския манастир, ако не са го хванали още, де. Така, че споко.
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                          То малко късно, но сега ми дойде музата. Тишо да каже кога ще му е удобно да е сбирката и скаричката Та да се преброим и съберем на Лъгът. Страшно няма, дедото дето го гони полицията е на Батошевския манастир, ако не са го хванали още, де. Така, че споко.
                          А, да бе, вие с мене не се съобразявайте изобщо. Аз съм последната грижа. Наздраве!

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Идеята е, че като кажеш и ще дойдеш. Виж сега, ако няма да пиеш алкохол, че съм солидарен с теб и няма да пия дестилиран натурален сок, може само кола с аромат на водка. Айде аз трябва да ходя на връх Триглав, а до сега само ракията съм нагласил. Наздраве! - за вечерта.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Наздраве!
                              878511557

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Днес си купих "Рено Меган Спорт". Да ми е честито...))
                                Наздраве...))
                                Е, има малко да го доизплащам, и е много ОнРоуд, ама пак, наздраве.
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X